Maluchy już wiedzą, jak bezpiecznie przejść przez ulicę

Czytaj dalej
Fot. KPP Radziejów
Jolanta Młodecka

Maluchy już wiedzą, jak bezpiecznie przejść przez ulicę

Jolanta Młodecka

Radziejowscy policjanci: mł. asp. Emil Czynszak i st. asp. Marcin Krasucki zasiedli w jury konkursu „Jak bezpiecznie przejść przez ulicę”.

Do zabawy, ale i sprawdzianu, bo przecież to był konkurs - zaprosiły policjantów piotrkowskie przedszkolaki. Dzieci rozwiązywały zadania i zagadki o ruchu drogowym, prezentowały swoje praktyczne umiejętności. Były wiersze i piosenki, a wszystko po to, by zapamiętać zasady zachowania na drodze.

Policjanci dziękują Renacie Woźniak, dyrektor przedszkola oraz opiekunom grup, za zorganizowanie konkursu oraz przygotowanie dzieci .

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.