Malowały się, przymierzały i badały się

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Janina W aszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Malowały się, przymierzały i badały się

Janina W aszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Seniorki z klubu „Wrzos“, w nielicznym towarzystwie panów obchody swojego święta rozpoczęły uroczystym obiadem. A następnie rozpoczęły się w sali widowiskowej GOK-u „Babskie targi“.

Na dwadzieścia pierwszych uczestniczek czekała niespodzianka - goździk wręczany przez Łukasza Majrowskiego z GOK-u. Barbara Piasecka, dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie zaprosiła do korzystania z atrakcji przygotowanych tego dnia. Zadbano nie tylko o miłą atmosferę, ale także o to, aby panie pomyślały o swoim zdrowiu i profilaktyce. Nigdy nie ma dość przypominania o tym, aby kobiety w zapracowanym świecie znalazły czas dla siebie. Impreza rozpoczęła się wykładem prowadzonym przez Katarzynę Pawłowską z grupy Lux Med na temat profilaktyki raka piersi w ramach programu wczesnego wykrywania choroby. Prowadząca przywiozła ze sobą fantomy i nauczyła uczestniczki targów samobadania piersi.

- Dodatkowo zaprosiliśmy do nas brafitterki z Bydgoszczy, które po krótkiej prezentacji pomagały zainteresowanym paniom dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza - informują w GOK. - Oprócz tego Tomasz Domeracki z Fit Club 8020 bezpłatnie analizował skład ciała każdej zainteresowanej uczestniczki i doradzał, co należy zrobić, żeby lepiej się poczuć we własnym ciele.

Podkreślał, że edukacja prozdrowotna jest bardzo ważna, ale każda pań wie, że ważne jest też to, żeby pięknie wyglądać. - Nie zabrakło u nas takiego stoiska. Zaprosiliśmy do naszego domu kultury konsultantki z FM Group z pokazem makijażu i doborem perfum - dodają organizatorki imprezy. - To był udany wieczór.

Janina W aszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.