Mali i nieco starsi świętowali nadejście wiosny

Czytaj dalej
Fot. Anna Rempuszewska
Karolina Rokitnicka

Mali i nieco starsi świętowali nadejście wiosny

Karolina Rokitnicka

W Półwiesku pożegnaliśmy już zimę. W niedzielę zaczęła się wiosna astronomiczna, a w poniedziałek kalendarzowa.

Hucznie jej nadejście świętowali najmłodsi. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Półwiesku Małym przyszli do szkoły w różnokolorowych przebraniach. W przygotowanie strojów angażowały się całe rodziny. Pierwszy dzień wiosny świętowali też uczniowie Szkoły Podstawowej w Długiem.

- Podczas pożegnania zimy, w wesołym korowodzie Marzanna została wyprowadzona ze szkoły. Dzień był bardzo udany, a uczniowie zadowoleni z tak spędzonego czasu. Na wielu twarzach gościł ciągły uśmiech i widać było ogromną radość - informuje nauczycielka Anna Rempuszewska.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.