Maciej Czerniak

Mała Oliwia pobita. Tata: „Wypadła z rąk”

Dariusz W. twierdzi, że jest niewinny, i że to jego żona uderzyła 4-miesięczne dziecko. Matka wezwała pogotowie zaniepokojona tym, że mała ma zasinioną Fot. Maciej Czerniak Dariusz W. twierdzi, że jest niewinny, i że to jego żona uderzyła 4-miesięczne dziecko. Matka wezwała pogotowie zaniepokojona tym, że mała ma zasinioną twarz, nie reaguje na bodźce i nie je.
Maciej Czerniak

W sprawie usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej Oliwki zeznawali policjanci. Jeden z nich pokazał w sądzie zdjęcia, które zrobił komórką w szpitalu.

- Jestem pracownikiem socjalnym. W październiku ubiegłego roku brałam udział w tak zwanym przyjaznym patrolu. Byliśmy w mieszkaniu przy ulicy Fordońskiej - wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy zeznawała świadek.

Była jedną z osób, które składały wyjaśnienia w sprawie usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej Oliwii. Na ławie oskarżonych w tym procesie siedzi ojciec, Dariusz W., mieszkaniec Bydgoszczy.

- Oskarżony był spokojny, odpowiadał na pytania - mówiła świadek. - Twierdził, że w trakcie zdarzenia był w toalecie. Usłyszał płacz dziecka. Starsza córka miała uderzyć niemowlę w głowę.

Jak tłumaczył się oskarżony? Co mówił interweniującemu w jego domu policjantowi? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.