Maciej Czerniak

Mała Oliwia pobita. Tata: „Wypadła z rąk”

Dariusz W. twierdzi, że jest niewinny, i że to jego żona uderzyła 4-miesięczne dziecko. Matka wezwała pogotowie zaniepokojona tym, że mała ma zasinioną Fot. Maciej Czerniak Dariusz W. twierdzi, że jest niewinny, i że to jego żona uderzyła 4-miesięczne dziecko. Matka wezwała pogotowie zaniepokojona tym, że mała ma zasinioną twarz, nie reaguje na bodźce i nie je.
Maciej Czerniak

W sprawie usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej Oliwki zeznawali policjanci. Jeden z nich pokazał w sądzie zdjęcia, które zrobił komórką w szpitalu.

- Jestem pracownikiem socjalnym. W październiku ubiegłego roku brałam udział w tak zwanym przyjaznym patrolu. Byliśmy w mieszkaniu przy ulicy Fordońskiej - wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy zeznawała świadek.

Była jedną z osób, które składały wyjaśnienia w sprawie usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej Oliwii. Na ławie oskarżonych w tym procesie siedzi ojciec, Dariusz W., mieszkaniec Bydgoszczy.

- Oskarżony był spokojny, odpowiadał na pytania - mówiła świadek. - Twierdził, że w trakcie zdarzenia był w toalecie. Usłyszał płacz dziecka. Starsza córka miała uderzyć niemowlę w głowę.

Jak tłumaczył się oskarżony? Co mówił interweniującemu w jego domu policjantowi? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.