Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Mają fajne propozycje dla waszych pociech

Tak bawiono się  w zeszłym roku, a w tym roku też będzie bal. Fot. Archiwum TOK Tak bawiono się w zeszłym roku, a w tym roku też będzie bal.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Już za tydzień zaczynają się ferie w kujawsko-pomorskim. W Tucholskim Ośrodku Kultury zapraszają na atrakcje uczniów z gminy Tuchola.

Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na „Białe wakacje“ dla wszystkich chętnych dzieci. Będzie mnóstwo atrakcji.

- Przyjmujemy zapisy dzieci na zajęcia i wycieczki w drugim tygodniu ferii zimowych od 25 stycznia do 29 - informują w TOK. - Zajęcia będą codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11 do 15.

Codziennie dzieci i młodzież będą mogły korzystać z wakacyjnego salonu gier. Do dyspozycji będą tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, bilard, gry planszowe.

Ponadto 25 stycznia w godz. od 13 do 14.30 w sali kameralnej będą warsztaty tańca hip-hop dla dzieci. Następnego dnia, 26 stycznia wyjazd do Gniewu. - Przyjmujemy zapisy dzieci na wycieczkę na zamek w Gniewie - informują w TOK. - Liczba miejsc ograniczona.

Wyjazd sprzed TOK o godz. 8.30. W programie zwiedzanie gotyckiego zamku krzyżackiego w Gniewie oraz uczestnictwo w żywej lekcji historii w zbrojowni krzyżackiej, a także obiad w Karczmie Zamkowej i powrót około godz. 16.30. 27 stycznia w godz. od 11 do 13.30 w sali widowiskowej bal karnawałowy przebierańców dla dzieci z udziałem artystów Teatru Muzycznego „Hals” w Gdyni. Będą konkursy, zabawy muzyczne i tańce.

28 stycznia w godz. od 11 do 12 w górnym hollu zajęcia plastyczne pn. „Plastusiowo”, natomiast w godz. od 13 do 14.30, dziecięca olimpiada w sali kameralnej.

Ostatniego dnia zwiedzanie pałacu w Polednie. Liczba miejsc ograniczona i należy się zapisać na ten wyjazd. Będzie można zobaczyć unikatową multimedialną wystawę edukacyjno-przyrodniczą.

Zajęcia dofinansowano ze środków gminy Tuchola.

Na wszystkie atrakcje ferii zimowych zapisy przyjmuje i o szczegółach informuje impresariat TOK, tel. 52 334 33 88, wew. 27.

Organizatorami są stowarzyszenie „Via Natura” i Tucholski Ośrodek Kultury.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.