Ligowcy zapraszają na coroczny puchar halowy

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Mateusz Mazur

Ligowcy zapraszają na coroczny puchar halowy

Mateusz Mazur

Na 6 stycznia organizatorzy Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w Bydgoszczy zaplanowali turniej o puchar Camel Pizza. Cały czas trwają zgłoszenia do tych zawodów.

Zwycięski zespół zgarnie główną nagrodę, jaką w tym roku jest 700 złotych. Wszystkie drużyny mogą liczyć na pamiątkowe puchary, napoje oraz poczęstunek. Spotkania turnieju będą odbywały się w hali przy ulicy Waryńskiego 1 w Bydgoszczy.

- W turnieju obowiązywać będzie formuła „open”. Skład może być złożony maksymalnie z12 osób. System gier zależny będzie od ilości chętnych drużyn. Gwarantujemy dobrą zabawę z domieszką sportowej rywalizacji - zachęca Robert Borowicz, główny organizator zawodów.

Nad przebiegiem wszystkich spotkań czuwać będzie obsada sędziowska. Na koniec przewidziano wręczenie nagród drużynowych i indywidualnych. Do wygrania będą również kupony sponsorskie.

Aby wziąć udział w turnieju należy kwotę w wysokości 150 złotych przelać do 31 grudnia na konto bankowe organizatorów. Całkowite wpisowe wynosi 300 złotych. Więcej informacji na temat zawodów pod numerem telefonu 501-549-149.

W zeszłym roku odbyła się szósta edycja turnieju o puchar Camel Pizza. Do rozgrywek przystąpiło aż 15 zespołów. Wygrała drużyna pod nazwą „Auta Terenowe” z Poznania. Na podium znalazły się też lokalne ekipy: Vitalabo oraz FC Bydgoszcz.

Mateusz Mazur

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W Gazecie Pomorskiej od 2014 roku. Początkowo w dziale miejskim, a od 2018 roku wydawca i dziennikarz portalu internetowego www.pomorska.pl


Poza pracą kibic sportowy na pełen etat. Fan dobrej muzyki, wycieczek rowerowych i gier planszowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.