Lider SLD Włodzimierz Czarzasty: chcę tę partię do sejmu wprowadzić

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

Lider SLD Włodzimierz Czarzasty: chcę tę partię do sejmu wprowadzić

Marzena Sutryk

Do Koszalina przyjechał we wtorek szef SLD Włodzimierz Czarzasty. Podczas spotkania z dziennikarzami rekomendował do sejmiku zachodniopomorskiego dwóch kandydatów, którzy wystartują w naszym regionie z 1. miejsc list Lewicy Razem - byłego posła Stanisława Wziątka oraz radnego sejmiku Jerzego Kotlęgę.

- Chciałem się pokłonić przed ofiarami nieszczęśliwego wypadku, który się zdarzył kilka lat temu w Smoleńsku - od tych słów rozpoczął wystąpienie W. Czarzasty. Sojusz Lewicy zrobił to, co robi co roku - złożyliśmy kwiaty na grobach trójki naszych przyjaciół. Nie uczestniczymy w miesięcznicach, bo uważamy, że tańczenie na grobach ludzi nie jest rzeczą rozsądną - mówił.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.