Laury za zangażowanie w rozwój sportu

Czytaj dalej
Fot. Mirosław Kowalski
Karolina Rokitnicka

Laury za zangażowanie w rozwój sportu

Karolina Rokitnicka

Burmistrz Rypina chce wyróżnić osoby zaangażowane w mijającym roku w promowanie sportu. Mogą otrzymać Rypińskie Laury Sportowe.

Wkrótce odbędzie się podsumowanie „sportowego roku 2015” oraz rozstrzygnięty zostanie plebiscyt „Rypińskie Laury Sportowe 2015”. Podczas uroczystej gali burmistrz Rypina Paweł Grzybowski wyróżni i nagrodzi: trenerów i animatorów sportu, organizatorów ciekawych przedsięwzięć, a także przedstawicieli klubów i stowarzyszeń, które promowały miasto przez sport w minionym roku.

Zaplanowano przyznanie Rypińskich Laurów Sportowych w siedmiu kategoriach: indywidualny i drużynowy sukces sportowy, inicjatywa, społecznik, promotor, trener i mecenas sportu. Zgodnie z regulaminem konkursu, o zaszczytne tytuły mogą ubiegać się sportowcy, drużyny, trenerzy, animatorzy sportu, działacze klubów, organizacji i stowarzyszeń oraz osoby i firmy wspierające sport. Ich działalność musi być jednak związana z Rypinem.

Nominacje są przyjmowane za pomocą specjalnego formularza, który znajduje się m.in. na stronie internetowej Urzędu Miasta. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko lub nazwę klubu, stowarzyszenia, firmy zgłaszanej; określenie kategorii nominacji, krótkie uzasadnienie swojej propozycji, a także dane zgłaszającego. O przyznaniu Laurów zdecyduje specjalnie powołana w tym celu komisja.

Zgłoszenia kandydatów do tytułów Rypińskich Laurów Sportowych. są przyjmowane do 1 lutego.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.