Laryngolog o chorobach i na poważnie, i z humorem

Czytaj dalej
Fot. Nadesłane
Janina Waszczuk

Laryngolog o chorobach i na poważnie, i z humorem

Janina Waszczuk

W TOK było spotkanie ze znanym i cenionym specjalistą od chorób uszu i gardła. Karol Myszel to wyjątkowy człowiek i wykład był nietuzinkowy.

Fachowiec opowiadał o chorobach laryngologicznych u dzieci w wieku 5, 10 i 15 lat.

To było spotkanie w ramach „Droga do zdrowia“. Zorganizowało je stowarzyszenie „Via Natura“. Wykład poprowadził dr Karol Myszel, który jest wybitnym specjalistą, lekarzem laryngologiem, audiologem i foniatrą.

Całość otworzyła Halina Janowska-Giłka, prezeska stowarzyszenia „Via Natura“ i przedstawiła wyjątkowego gościa. O oprawę artystyczną zadbał tucholski zespół muzyczny „Wiolinki“ pod okiem Marzenny Tyrańskiej.

Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem szczególnie przez wzgląd na bardzo ważną tematykę związaną z problemami laryngologicznymi dzieci oraz skuteczną profilaktykę w tym zakresie. - Doktor Karol Myszel rozwiał wiele wątpliwości rodziców - mówi prezeska stowarzyszenia. - Lekarz chętnie odpowiadał na pytania tucholan.

Jak opowiada Janowska-Giłka, Karol Myszel jest człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru i to nie pierwsza jego wizyta w Tucholi. Potrafi zainteresować słuchaczy.

Janina Waszczuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.