Kwietniowe Spotkania z Poezją i z... plakatem

Czytaj dalej
Fot. Maria Eichler
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Kwietniowe Spotkania z Poezją i z... plakatem

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Można wziąć udział w konkursie na plakat promujący Kwietniowe Spotkania z Poezją. Organizatorem jest LO im. Filomatów Chojnickich.

Plakat powinien odzwierciedlać główne założenia imprezy, czyli zachęcać do czytania, pisania, recytowania lub śpiewania poezji. Oprócz projektu graficznego powinien zawierać następujący tekst (dowolnie rozplanowany): Kwietniowe Spotkania z Poezją, organizator: Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich, termin imprezy, miejsce imprezy: aula LO im. Filomatów Chojnickich.

Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Technika wykonania prac: malarstwo, grafika, grafika komputerowa, format prac: A 3 i większe.

Każdą pracę należy opisać na odwrocie, podając hasło, które powinno być również umieszczone na karcie zgłoszenia dołączonej do regulaminu (dokumenty wypełnić drukowanymi literami). Prace należy nadsyłać na adres: Zespół Szkół w Chojnicach, ul. Nowe Miasto 4-6 89-600 Chojnice, (tel. 52 396 01 20 fax. 52 397 50 17), z dopiskiem: Konkurs plastyczny Kwietniowe Spotkania z Poezją - do 15 marca 2016.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród na podsumowaniu XXV Kwietniowych Spotkań z Poezją. Szczegóły imprezy i karta zgłoszenia - na stronie szkoły www.zs-chojnice.pl, zakładka Kwietniowe Spotkania z Poezją.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.