Kupimy prezenty i wesprzemy chorą Paulinę z Grudziądza

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Aleksandra Pasis

Kupimy prezenty i wesprzemy chorą Paulinę z Grudziądza

Aleksandra Pasis

Ręcznie wykonane cudeńka ze świec, piękne choinki i wiele atrakcji dla dzieci - tak zapowiada się charytatywny jarmark na rzecz Pauliny Knoff.

To będzie świetna okazja do nabycia unikatowych upominków dla tych, którzy jeszcze nie mają podarków dla najbliższych, a jednocześnie możliwość wsparcia leczenia 26-letniej grudziądzanki chorej na stwardnienie boczne zanikowe.

Podczas Magicznego Jarmarku dla Pauliny będziemy mogli kupić m.in. poduszki ze świątecznymi nadrukami i mnóstwo rękodzieła. Ciekawie zapowiada się loteria fantowa. Wśród nagród są m.in.: vouchery na masaże i zabiegi kosmetyczne, sesja fotograficzna dla dziecka, perfumy dla małych dam „Kraina Lodu”. Będzie też aromatyczny grzaniec i fontanna z belgijską czekoladą. Oczywiście nie zabraknie mikołaja.

Wystąpią chór Alla camera i zespół Klaustrofobia. Jarmark już w sobotę, w godz. 12-18 na Marinie. Wstęp wolny.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.