Kupimy prezenty i wesprzemy chorą Paulinę z Grudziądza

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Aleksandra Pasis

Kupimy prezenty i wesprzemy chorą Paulinę z Grudziądza

Aleksandra Pasis

Ręcznie wykonane cudeńka ze świec, piękne choinki i wiele atrakcji dla dzieci - tak zapowiada się charytatywny jarmark na rzecz Pauliny Knoff.

To będzie świetna okazja do nabycia unikatowych upominków dla tych, którzy jeszcze nie mają podarków dla najbliższych, a jednocześnie możliwość wsparcia leczenia 26-letniej grudziądzanki chorej na stwardnienie boczne zanikowe.

Podczas Magicznego Jarmarku dla Pauliny będziemy mogli kupić m.in. poduszki ze świątecznymi nadrukami i mnóstwo rękodzieła. Ciekawie zapowiada się loteria fantowa. Wśród nagród są m.in.: vouchery na masaże i zabiegi kosmetyczne, sesja fotograficzna dla dziecka, perfumy dla małych dam „Kraina Lodu”. Będzie też aromatyczny grzaniec i fontanna z belgijską czekoladą. Oczywiście nie zabraknie mikołaja.

Wystąpią chór Alla camera i zespół Klaustrofobia. Jarmark już w sobotę, w godz. 12-18 na Marinie. Wstęp wolny.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.