pio

Kup sobie aniołka z mydła, pościel w krzyże, różaniec w cukierku albo papieża-misia

Aniołek na pierwszy rzut oka wygląda, jak woskowa figurka albo świeczka, a to mydło. Fot. Lavea (za zgodą tego producenta) Aniołek na pierwszy rzut oka wygląda, jak woskowa figurka albo świeczka, a to mydło.
pio

Wyroby „katolickie” na sprzedaż. Można mieć zabawki, przytulanki, nawet kosmetyki z motywami religijnymi. Jedni po nie sięgają. Inni krytykują, że producenci tych towarów sięgają dna.

W sklepie z dewocjonaliami albo w sklepiku kościelnym takich produktów nie znajdziesz. Ale w innych - owszem. W tych internetowych również.

Można dostać np. dekoracyjne mydło naturalne - aniołka w kasetce. Ponoć ma delikatny zapach, dobrze się pieni, za to nie podrażnia skóry. Do tego wygląda oryginalnie. Można je wykorzystać samemu w łazience albo jako upominek dla kogoś.

Guma zamiast paciorków

Jest też zwyczajnie wyglądający różaniec w niezwyczajnie wyglądającym etui. Ma ono kształt cukierka. Kto chce, sprawi sobie obrazek święty, ale nie w drewnianej, tylko w marcepanowej ramce (do zjedzenia). A propos różańców i słodyczy: można dostać towar typu dwa w jednym. To różaniec, którego paciorki wykonane są z cukierków lub gum do żucia.

Co jeszcze można kupić? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
pio

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.