Kulturalna jesień nadchodzi. W Grudziądzu będzie gorąca [oś czasu]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Daniel Dreyer

Kulturalna jesień nadchodzi. W Grudziądzu będzie gorąca [oś czasu]

Daniel Dreyer

Nieuchronnie kończy się czas plenerów, a zaczyna sezon koncertów pod dachem. W Grudziądzu zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Komedie na deskach teatru, koncerty klubowe, występy kabaretów... Na co i dokąd będziemy mogli wybrać się w Grudziądzu podczas jesiennych wieczorów?

- Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Szczególnym wydarzeniem będzie spektakl baletowy "Kopciuszek" dla dzieci. Balet gości na naszych deskach bardzo rzadko, a balet dla dzieci wystawiany będzie pierwszy raz - zachęca Beata Kastner, rzeczniczka Centrum Kultury Teatr, które organizuje większość imprez kulturalnych w Grudziądzu.

Na scenach zagoszczą gwiazdy z różnych kulturalnych półek, ale niezmiernie wielkiego formatu m.in. Marek Siudym, Artur Barciś, Justyna Steczkowska, Grażyna Brodzińska, Lao Che, Ani Mru Mru i wielu innych.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.