Ktoś ustrzelił w Grudziądzu trzy miliony w „totka”

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Holod
Łukasz Ernestowicz

Ktoś ustrzelił w Grudziądzu trzy miliony w „totka”

Łukasz Ernestowicz

Wygrana padła w grze „Multi Multi Plus”. Zwycięzca prawidłowo wytypował 10 liczb wylosowanych z 80. Skreślił je sam na blankiecie.

Prawdopodobnie wielka radość zapanowała wczoraj w jednym z grudziądzkich domów lub w okolicy. Prawdopodobnie - bo nie jest jeszcze pewne czy osoba, która wygrała, już o tym wie.

Szczęśliwi już są za to pracownicy grudziądzkiego Carrefoura, w którego kolekturze padła wygrana. - Ciekawe, która z nas sprzedała ten szczęśliwy kupon - zachodziły w głowę ekspedientki marketu.

- Cały nasz sklep już o tym wie. Wszyscy pracownicy. Informacja rozeszła się w mig - przyznawał Dariusz Naporski, dyrektor sklepu. - To, oczywiście, największa wygrana w naszym punkcie, który działa raptem trzy lata.

Wysokie wygrane padały w Grudziądzu już wcześniej. W 2010 roku 2 mln zł zgarnęło młode małżeństwo. Trafili „szóstkę” w „Dużym lotku”.

- Ja gram od 40 lat. Skreślam te same zestawy liczb, ale jak do tej pory trafiłem tylko „czwórkę” - powiedział wczoraj naszemu dziennikarzowi emeryt Jerzy Schroeder. Właśnie sprawdzał w kolekturze czy czasem i jemu szczęście nie dopisało. - Pamiętam, jak w latach 60. jeden z mieszkańców trafił milion. Pieniądze jednak szybko roztrwonił.

Wysokie wygrane przyciągają do kolektur. Na sobotę szykuje się kumulacja w „Dużym lotku”. Do wzięcia będzie 25 milionów zł.

Pod koniec 2012 roku padła w naszym regionie - w Chojnicach - rekordowa suma 17 mln zł. Po te pieniądze nikt się nie zgłosił.

Łukasz Ernestowicz

Łukasz Ernestowicz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.