Ktoś dopłaca, ktoś ma zwrot... Rozliczenia ciepła w Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Daniel Dreyer

Ktoś dopłaca, ktoś ma zwrot... Rozliczenia ciepła w Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu

Daniel Dreyer

Mieszkańcy budynków administracji otrzymali właśnie rozliczenia minionego sezonu grzewczego. Lokatorzy 9 tysięcy mieszkań otrzymają zwroty nadpłaconych zaliczek. Lokatorzy 5 tysięcy mieszkań muszą dopłacić.

Właśnie rozpoczął się sezon grzewczy w największej grudziądzkiej administracji. - We wszystkich budynkach ogrzewanie jest już włączone - informuje Magdalena Zygmunt, rzeczniczka Spółdzielni Mieszkaniowej.

„Kurki” kaloryferów można już więc odkręcić, ale nie wszyscy będą się z tym śpieszyli. Dwa razy zastanowią się nad tym lokatorzy, którzy muszą teraz dopłacić do rachunków za ubiegły sezon grzewczy (2017-2018) i ciepłą wodę.

Więcej o rachunkach za ogrzewanie - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.