Kto chętny, żeby pójść do teatru?

Czytaj dalej
Fot. materiały teatru
Joanna Pluta

Kto chętny, żeby pójść do teatru?

Joanna Pluta

W weekend gratka dla tych, którzy chcieliby zobaczyć „Plastusiowy pamiętnik” w bydgoskim teatrze. Zapraszamy!

„Plastusiowy pamiętnik” w reżyserii Leny Frankiewicz jest w bydgoskim teatrze grany już od dawna. Nic dziwnego - widzowie go sobie ukochali. Dobra wiadomość jest taka, że już w najbliższy weekend znów będzie można obejrzeć spektakl na deskach Teatru Polskiego.

Mimo że pierwszy odcinek „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej ukazał się w 1931 roku, do dziś przygody ludzika z plasteliny fascynują kolejne pokolenia dzieci. Teatr Polski zaprasza najmłodszych widzów na kolorową, pełną humoru i mądrości bajkę o tym, co wydarzyło się w piórniku” - czytamy w opisie tego wyjątkowego przedstawienia przeznaczonego przede wszystkim dla najmłodszych, ale nie tylko.

Uwaga! Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia na spektakl - dwa na sobotę o godz. 16 i dwa na niedzielę o tej samej godzinie. Zdobędą je osoby, które dodzwonią się dziś o godz. 13 jako pierwsze pod numer 52 326 31 56. Zapraszamy!

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.