Krzywy chodnik na ul. Fabrycznej w Dobrem

Czytaj dalej
Fot. Jolanta Młodecka
Jolanta Mlodecka

Krzywy chodnik na ul. Fabrycznej w Dobrem

Jolanta Mlodecka

Sporo uwagi i pieniędzy władze gminy poświęcają wiejskim drogom. Tej uwagi i pieniędzy domagają się też niektóre ulice i chodniki w Dobrem.

W sprawie chodnika przy ulicy Fabrycznej napisali do nas Czytelnicy z Dobrego. Chodzi o odcinek od Gminnego Ośrodka Kultury do skrzyżowania, długości ok. 50 metrów.

Zbudowany jest z płytek, które po wieloletniej eksploatacji są połamane. Wystające krawędzie zagrażają bezpieczeństwu pieszych - napisali do nas mieszkańcy tej ulicy. - Ponieważ wszystkie chodniki na przyległych ulicach są wyłożone ładną kostką brukową, zwróciliśmy się w tej sprawie do wójta Stefana Śpibidy. Podczas rozmowy wójt stwierdził, że ten temat jest do rozwiązania, lecz bez zgody radnych nie może podjąć decyzji o wykonaniu nowej nawierzchni na tym odcinku i wstawić tego do planu na bieżący rok.

Zainteresowaliśmy tym tematem przewodnicząc ego rady oraz jednego z radnych, który postarał się zebrać podpisy mieszkańców ul. Fabrycznej. Lecz te starania jak dotąd nie przyniosły żadnego rezultatu.

Jolanta Mlodecka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.