Krzywy chodnik na ul. Fabrycznej w Dobrem

Czytaj dalej
Fot. Jolanta Młodecka
Jolanta Mlodecka

Krzywy chodnik na ul. Fabrycznej w Dobrem

Jolanta Mlodecka

Sporo uwagi i pieniędzy władze gminy poświęcają wiejskim drogom. Tej uwagi i pieniędzy domagają się też niektóre ulice i chodniki w Dobrem.

W sprawie chodnika przy ulicy Fabrycznej napisali do nas Czytelnicy z Dobrego. Chodzi o odcinek od Gminnego Ośrodka Kultury do skrzyżowania, długości ok. 50 metrów.

Zbudowany jest z płytek, które po wieloletniej eksploatacji są połamane. Wystające krawędzie zagrażają bezpieczeństwu pieszych - napisali do nas mieszkańcy tej ulicy. - Ponieważ wszystkie chodniki na przyległych ulicach są wyłożone ładną kostką brukową, zwróciliśmy się w tej sprawie do wójta Stefana Śpibidy. Podczas rozmowy wójt stwierdził, że ten temat jest do rozwiązania, lecz bez zgody radnych nie może podjąć decyzji o wykonaniu nowej nawierzchni na tym odcinku i wstawić tego do planu na bieżący rok.

Zainteresowaliśmy tym tematem przewodnicząc ego rady oraz jednego z radnych, który postarał się zebrać podpisy mieszkańców ul. Fabrycznej. Lecz te starania jak dotąd nie przyniosły żadnego rezultatu.

Jolanta Mlodecka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.