Dariusz Nawrocki

Kruszwica ma mistrza świata! „Jesteśmy dumni z naszego Kuby” [wideo]

Jakub Krzewina chętnie rozdawał autografy, pozował do zdjęć i przez kilkadziesiąt minut przyjmował gratulacje. - Jesteśmy dumni z naszego Kuby - powtarzali Fot. Dariusz Nawrocki Jakub Krzewina chętnie rozdawał autografy, pozował do zdjęć i przez kilkadziesiąt minut przyjmował gratulacje. - Jesteśmy dumni z naszego Kuby - powtarzali kruszwiczanie.
Dariusz Nawrocki

Tłumy mieszkańców miasta witało Jakuba Krzewinę, kruszwiczanina, który razem z kolegami zdobył mistrzostwo świata i pobił halowy rekord świata w sztafecie 4x400 metrów.

Gdy mieszkańcy Kruszwicy dowiedzieli się, że Jakub Krzewina na chwilę odwiedzi rodziców, skrzyknęli się na Facebooku i czekali na niego pod domem.

Rodzina zdołała utrzymać tę niespodziankę w tajemnicy. Gdy wysiadał z samochodu, nie wierzył własnym oczom i uszom. Było gromkie „Sto lat” i „We are the champions” zespołu Queen grane nieustannie z głośników. Jakub Krzewina był kompletnie zaskoczony.

- Taki mistrz w takim miasteczku jak Kruszwica rodzi się raz na sto lat. Trzeba było go uhonorować - podkreśla Ewa Uklejewska, jedna z organizatorek spontanicznej akcji powitania Jakuba Krzewiny. 

Czytaj o tym w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dariusz Nawrocki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.