Krótko z Włocławka

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Gdesz
Karol Poliński

Krótko z Włocławka

Karol Poliński

Mamy nowy rok, czas więc myśleć o złożeniu zeznania podatkowego za rok poprzedni. Dzieci czekają na ferie zimowe.

Mamy nowy rok, czas więc myśleć o złożeniu zeznania podatkowego za rok poprzedni

W sali nr 440 budynku Urzędu Skarbowego przy ul. Okrzei 74 wydawane są już druki zeznań wraz z załącznikami, jak też przyjmowane zeznania wypełnione. Uruchomiono też stanowiska do elektronicznego składania zeznań przez podatników. Informacje dotyczące wypełniania zeznań podatkowych można uzyskać w budynkach US przy ul. Okrzei 74 w sali 440, bądź telefonicznie pod nr. 54 231 34 31, w. 362. Informacje udzielane są też w budynku przy ul. Okrzei 72B: w pokoju nr 15, tel. 54 231 34 31, w. 215 - podatnikom nie prowadzącym działalności gospodarczej, tel. 54 231 34 31, w. 215 oraz w pokojach od 36 do 41, tel. 54 231 34 31, w. od 236 do 241 - podatnikom prowadzącym działalność gospodarczą, opodatkowaną na zasadach ogólnych oraz opodatkowaną zryczałtowanym podatkiem dochodowym od przychodów ewidencjonowanych.

Na ferie „Zazamcze” zmarozi nudę

Klub „Zazamcze” przy ulicy Toruńskiej 87 zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w zajęciach i warsztatach artystycznych, podczas których uczestnicy będą zamrażać nudę. Na każdy dzień ferii zaplanowano inne zajęcia, dostosowane do wieku i możliwości dzieci biorących w nich udział. Będą m.in.: warsztaty kostiumów karnawałowych, wyjścia do kina i buszowiska, przedstawienie jasełkowe, warsztaty taneczne, gry i zabawy grupowe. Ferie zakończą się balem przebierańców. Zajęcia organizowane będą w dniach 18-29 bm., w godzinach 10-14. Odpłatność: 50 złotych od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Informacja i zapisy pod numerem telefonu 54 232 25 66.

Jeśli masz sprawę do radnego

Jutro, jak w każdy wtorek, w ratuszu przy Zielonym Rynku dyżur pełnić będą włocławscy radni. Tym razem w pokoju nr 20 w godz. 14-16 włocławianie będą mogli porozmawiać z radnymi z osiedla Kazimierza Wielkiego i Zawiśla: Damianem Chełminiakiem, Agnieszką Chmielewską, Mariola Gawłowską Krzysztofem Grządzielem i Stanisławem Krzemieniewskim.

Na basen możesz iść także do południa

Do 15 stycznia duży basen krytej pływalni „Delfin” będzie dostępny dla użytkowników indywidualnych także w godzinach 10-15. Po godzinie 15 - według harmonogramu.

Karol Poliński

Dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" jestem od 1983 r. Od roku 2002 kieruję włocławskim oddziałem "GP", wcześniej byłem zastępcą kierownika. Moje zainteresowania dziennikarskie dotyczą przede wszystkim tematyki politycznej i społecznej, ale także historii i współczesności mojego rodzinnego regionu - Kujaw. Chętnie również zaglądam na podwórka kultury i sportu. Obecnie, oprócz publikowania w tradycyjnym, papierowym wydaniu "Pomorskiej", chętnie korzystam z możliwości, jakie daje internet. Moje publikacje znaleźć więc można także na www.pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.