Daniel Dreyer

Kradli samochody. Taki to był biznes małżonków z Grudziądza

35-latka została objęta policyjnym dozorem i zobowiązana do wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł Fot. nadesłane/KWP Bydgoszcz 35-latka została objęta policyjnym dozorem i zobowiązana do wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł
Daniel Dreyer

46-latek i jego 35-letnia żona dokonali co najmniej kilkunastu kradzieży samochodów w kilku województwach - wynika z informacji policjantów. Mężczyznę aresztowano. Kobieta jest na wolności.Coraz więcej wiemy o działalności podejrzanych małżonków z Grudziądza.

46-letni mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Przyznał się do czynów zarzuconych mu przez śledczych. 35-latka została objęta policyjnym dozorem i zobowiązana do wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł. Jak wynika z materiałów policji, małżonkowie z Grudziądza ukradli co najmniej kilkanaście samochodów, głównie w sąsiednich województwach.

O małżonkach, którzy mieli niezbyt legalny pomysł na biznes oraz o tym, jak wpadli w ręce policji przeczytasz w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.