Daniel Dreyer

Kradli samochody. Taki to był biznes małżonków z Grudziądza

35-latka została objęta policyjnym dozorem i zobowiązana do wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł Fot. nadesłane/KWP Bydgoszcz 35-latka została objęta policyjnym dozorem i zobowiązana do wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł
Daniel Dreyer

46-latek i jego 35-letnia żona dokonali co najmniej kilkunastu kradzieży samochodów w kilku województwach - wynika z informacji policjantów. Mężczyznę aresztowano. Kobieta jest na wolności.Coraz więcej wiemy o działalności podejrzanych małżonków z Grudziądza.

46-letni mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Przyznał się do czynów zarzuconych mu przez śledczych. 35-latka została objęta policyjnym dozorem i zobowiązana do wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł. Jak wynika z materiałów policji, małżonkowie z Grudziądza ukradli co najmniej kilkanaście samochodów, głównie w sąsiednich województwach.

O małżonkach, którzy mieli niezbyt legalny pomysł na biznes oraz o tym, jak wpadli w ręce policji przeczytasz w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Jestem lokalnym patriotą, fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki i miłośnikiem górskiej turystyki.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.