Dariusz Nawrocki

Kontrola CBA w ratuszu. Badają unijny projekt

Dariusz Nawrocki

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego kontrolują zamówienia publiczne realizowane w Urzędzie Miejskim w Inowrocławiu.

Kontrola prowadzona jest już od 7 marca. Dotyczy ona, jak czytamy w komunikacie przesłanym przez CBA, „wybranych procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie udzielenia zamówień publicznych na wykonanie usług edukacyjnych polegających na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć pozalekcyjnych i doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkołach gimnazjalnych Inowrocławia, w ramach realizacji projektu pn.: „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka” przez Urząd Miasta Inowrocławia w 2014 roku”.

Kontrola ma potrwać do 7 czerwca. - Na tym etapie są to wszystkie informacje jakie możemy przekazać w tej sprawie - informują w CBA.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.