Maciej Drabikowski

Konopa w finale mistrzostw regionu

Przeciwnikami Konopy w finałowym turnieju będzie XI LO Bydgoszcz oraz dwa zespoły z drugiego półfinału. Fot. nadesłane Przeciwnikami Konopy w finałowym turnieju będzie XI LO Bydgoszcz oraz dwa zespoły z drugiego półfinału.
Maciej Drabikowski

Uczniowie II LO (Konopy) w Inowrocławiu kontynuują znakomitą passę w rozgrywkach powiatowych i regionalnych.

KONOPA: Krzysztof Pańka, Michał Piórek, Dariusz Sąsała, Jakub Śliwiński, Kacper Lech, Oktawian Cabański, Damian Gemziak, Paweł Nowak, Kacper Kruszyński, Maciej Zwierz, Artur Walentowicz, Wojciech Lis.

W ćwierćfinale wojewódzkiej Licealiady nie dali szans rywalom.

W turnieju w Inowrocławiu podopieczni trenera Ryszarda Dreliszaka pokonali ZSP Świecie 2:0 (24, 24) i Technikum Leśne z Tucholi 2:0 (16, 21). W trzecim meczu Tuchola wygrała ze Świeciem 2:0 (19, 22).

Konopa awansowała do półfinału, w którym zmierzyła się z faworytami do złota - XI LO Bydgoszcz oraz wicemistrzem z poprzedniego sezonu - I LO Nakło nad Notecią. - Awansowaliśmy do najlepszej czwórki Licealiady - mówi Dreliszak. - Byliśmy lepsi od siatkarzy z Nakła 2:0. Przegraliśmy za to bardzo wysoko z drużyną z Bydgoszczy, w której zawodnicy na co dzień trenują w Chemiku. Na finał pojedziemy 18 lutego do Bydgoszczy. Liczymy na medal. Sukces nie byłby możliwy bez współpracy II LO z MSPS Inowrocław i trenerem Zbigniewem Nowakiem.

Maciej Drabikowski

Redaktor prowadzący Tygodnik Informacyjny Powiatu, Miast i Gmin w Inowrocławiu

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.