Konkurs modelarski już w ten weekend

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski
Dariusz Nawrocki

Konkurs modelarski już w ten weekend

Dariusz Nawrocki

W sobotę i niedzielę w hali „Kujawianka” w Inowrocławiu odbędzie się X Jubileuszowy Inowrocławski Konkurs Modeli Redukcyjnych.

Wystawionych zostanie około 1000 modeli. Sobota to dzień konkursowy.

- Każdy, bez względu na wiek, w godzinach od 8 do 14 może zgłosić do konkursu własnoręcznie sklejony model - zdradza Andrzej Kamiński z Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych.

Po południu sędziowie przystąpią do oceniania prac, a w niedzielę około godziny 14 poznamy zwycięzców. Konkurs zostanie rozegrany w około 50 kategoriach takich jak, między innymi: lotnictwo, okręty, kolej, broń pancerna, figurki i tym podobne.

Organizatorzy spodziewają się co najmniej około tysiąca modeli. Wszystkie zobaczymy na wystawie, która w niedzielę otwarta zostanie o 9. Wstęp wolny.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.