Koncert Steczkowskiej znów odwołany

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Joanna Pluta

Koncert Steczkowskiej znów odwołany

Joanna Pluta

Koncert artystki był zaplanowany na najbliższą niedzielę na godz. 18 w Filharmonii Pomorskiej. W piątek wszyscy ci, którzy kupili bilety dostali informację, że z przyczyn niezależnych od organizatora koncert „Justyna Steczkowska 15-lecie płyty Alkimja” nie odbędzie się.

Komunikat o takiej treści w imieniu Agencji Royal Concert wysłało biuro obsługi klienta firmy TiXER. Firma poinformowała też, że wszystkie osoby, które kupiły bilet dostaną zwrot płatności. Co to są „przyczyny niezależne od organizatora”? W Agencji Royal Concert dowiedzieliśmy się, że powodem odwołania występu miała być niska frekwencja. - Sprzedało się bardzo mało biletów - usłyszeliśmy. - Około 300 w ogóle się nie rozeszło.

Dlaczego w takim razie dopiero wczoraj koncert odwołano? - Zawsze się czeka do końca i liczy, że jednak bilety się sprzedadzą - usłyszeliśmy.

Informacja o 300 biletach, które się nie sprzedały jest o tyle ciekawa, że, jak informuje jedna z osób, które wybierały się na koncert, jeszcze w czwartek na platformie TiXER na niedzielny występ było zaledwie kilka wolnych miejsc. Ceny biletów wahały się od 89 do 149 zł.

O szczegóły chcieliśmy zapytać menadżera artystki, niestety, nie odbierał telefonu. Koncert Steczkowskiej już po raz drugi został odwołany. Początkowo artystka miała wystąpić u nas 1 grudnia. Do sprawy wrócimy.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.