Joanna Pluta

Kolejny odcinek Camerimage: dyrektor festiwalu vs. prezydent

Ratusz nie chce komentować treści listu, mimo że ten w wielu miejscach odnosi się do prezydenta. Fot. Andrzej Muszyński Ratusz nie chce komentować treści listu, mimo że ten w wielu miejscach odnosi się do prezydenta.
Joanna Pluta

„Mogą Państwo mieć pewny zarobek przez następne 4 lata, albo poczucie odniesionej przez pana prezydenta satysfakcji z odreagowania rzekomej mojej nielojalności” - pisze Marek Żydowicz do przedsiębiorców.

Kilka miesięcy temu były wielkie chęci, pod koniec grudnia nagły zwrot akcji, a teraz intensywna wymiana listów - wszystko w temacie Camerimage.

Przypomnijmy, najpierw - po tym, jak prezydent Rafał Bruski w reakcji na list intencyjny na budowę centrum Camerimage w Toruniu obciął dotację dla Camerimage z planowanych prawie 3 mln zł rocznie do 500 tys.

Co Marek Żydowicz napisał w swoim liście? Dlaczego nie odnosi się do niego Rafał Bruski? Więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.