Klinika VENUS w Żninie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Klinika VENUS w Żninie

Materiał informacyjny

Zapraszamy Państwa do Kliniki VENUS, w której oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki. Posiadamy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dobierzemy indywidualny program pielęgnacyjny, a właściwie dobrana terapia oraz systematycznie wykonywane zabiegi będą gwarancją zdrowej i promiennej cery i pięknej sylwetki na długie lata.

W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu oferujemy naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania oraz upiększania skóry. Nowoczesne wyposażenie, miła atmosfera i wysoki standard wykonywanych zabiegów będą gwarantowały zadowolenie każdego klienta odwiedzającego naszą Klinikę. Profesjonalna i miła obsługa sprawi, że czas spędzony w Klinice VENUS to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

Tu podaj tekst alternatywny

Wśród nowości - odchudzanie bez wysiłku i skalpela

Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy dzięki wieloletnim badaniom dowiedli, że podskórne tkanki tłuszczowe są podatne na działanie zimna!

Kriolipoliza polega na "zamrażaniu" komórek tłuszczowych z różnych części ciała. Komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę i pod wpływem zabiegu, rozpadają się, aby w efekcie trwale zniknąć z organizmu. To prowadzi do zmniejszenia objętości wybranych partii ciała - brzucha, ud lub pośladków. Kriolipoliza to bardzo bezpieczny zabieg, który jest doskonałą alternatywą dla klasycznej liposukcji. Dzięki zabiegowi możemy pozbyć się do kilku centymetrów!

Klinika Venus

ul. Wilczkowska 12D, 88-400 Żnin
tel. 696 05 06 06, 602 47 05 83
e-mail: biuro@klinika-venus.pl
http://klinika-venus.pl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.