Kiermasz świąteczny z zespołem Żuki

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Dariusz Nawrocki

Kiermasz świąteczny z zespołem Żuki

Dariusz Nawrocki

Aż 19 tysięcy złotych udało się uzbierać na kiermaszu świątecznym, który po raz trzeci zorganizowano w pakoskim gimnazjum.

Pieniądze te zostaną przeznaczone na pracownię multimedialną do nauki języków obcych. Goście imprezy byli bardzo hojni, ale i gospodarze przygotowali mnóstwo atrakcji.

Na stoiskach przygotowanych przez rodziców, nauczycieli i uczniów, można było nabyć między innymi przepiękne ozdoby świąteczne. Najciekawsze prace trafiły na licytację. Najwięcej, bo aż 1500 złotych zapłacono za pejzaż jesienny namalowany przez Jerzego Lampkę.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również choinki wykonane przez nauczycieli. Sporo też dział się na scenie. Tańczyły przedszkolaki. Tańczyli też gimnazjaliści. Szkolny chór zaprezentował najpiękniejsze polskie kolędy. Gwiazdą wieczoru był zespół Żuki, który przypomniał największe przeboje grupy The Beatles.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.