Kiedyś z pewnością na ten oddział traficie. Pomóżcie!

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Kiedyś z pewnością na ten oddział traficie. Pomóżcie!

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Z nowym rokiem zarząd Stowarzyszenia „Szpital Wspólnym Dobrem” znów zabiega o wsparcie lecznicy w Więcborku. Taka placówka to przecież skarbonka.

Pisaliśmy już, że dzięki przekazaniu jednego procentu z odpisu podatkowego na cele pożytku publicznego stowarzyszenie mogło wesprzeć szpital i kupić niezbędną aparaturę medyczną.

- Za okazaną pomoc i wsparcie pragniemy bardzo serdecznie podziękować - mówi prezes Danuta Bonk. - Świadomi dalszych potrzeb naszego szpitala ponawiamy apel o przekazanie 1 procentu podatku za rok 2015 i wzięcie udziału w balu dobroczynnym, który odbędzie się 6 lutego w pałacu państwa Adamskich w Sypniewie. Bilety w cenie 200 zł od pary można nabyć u mnie - tel. 698 403 351 i u Lucyny Wijas - tel. 664 995 155.

Bal zapowiada się wspaniale. Jak zawsze, zabawa będzie rewelacyjna. W programie bogata oferta kulinarna zagwarantowana przez mistrza dobrego smaku Piotra Olszewskiego. Oprawę muzyczną zapewni zespół „Arranger”. - Mamy do zaproponowania moc atrakcji, jak co roku gwarantujemy szampańską zabawę w miłej atmosferze - mówi Bonk. - Początek o godzinie 20 - zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego dla szpitala powiatowego w Więcborku.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. - 52 389 62 59 lub 698 403 351.

Jak można przekazać jeden procent swojego podatku?
W deklaracji podatkowej w odpowiednim polu należy wpisać nazwę Stowarzyszenia „Szpital Wspólnym Dobrem” w Więcborku i podać odpowiedni numer KRS-u - 0000063017. - Pozyskana kwota zostanie w całości przeznaczona na zakup sprzętu medycznego dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Więcborku - mówi Bonk.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.