Kiedy Tusk ćwierka - PiS warczy [rozmowa]

Czytaj dalej
Fot. Adam Guz
Roman Laudański

Kiedy Tusk ćwierka - PiS warczy [rozmowa]

Roman Laudański

Czy Jarosław Kaczyński wejdzie do gry jako premier po dwóch latach dobrej zmiany? Dlaczego PiS tak nerwowo reaguje na każde posunięcie Donalda Tuska? - Zastanówmy się, dokąd to wszystko zmierza - mówi dr Magdalena Nowak-Paralusz, socjolog i ocenia znaczenie słów oraz gestów.

Niech politycy rozpoczną dyskusję o zmienianiu Polski i świata - zachęca dr Magdalena Nowak-Paralusz. - Zastanówmy się, dokąd to wszystko zmierza?

„Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w UE, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media - strategia PiS czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie” napisał tydzień temu na Twitterze Donald Tusk. To Tusk ku pokrzepieniu serc? Tusk przejęty czy planujący powrót do kraju na białym koniu?

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Roman Laudański

Nieustającą radością w pracy dziennikarskiej są spotkania z drugim człowiekiem i ciekawość świata, za którym coraz trudniej nam nadążyć. A o interesujących i intrygujących sprawach opowiadają mieszkańcy najmniejszych wsi i największych miast - słowem Czytelnicy "Gazety Pomorskiej"

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.