Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Kamionka dwoi się i troi, by zdobyć rynek

Prezeska przedsiębiorstwa Wiesława Błach ma wizję jego rozwoju i  realizuje  ją.  Firma ma szereg nowych usług. Fot. Janina Waszczuk Prezeska przedsiębiorstwa Wiesława Błach ma wizję jego rozwoju i realizuje ją. Firma ma szereg nowych usług.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Przedsiębiorstwo usługowe w Kamionce rozwija się. Nowa szefowa wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców. Teraz kupili nowy wóz.

Gmina ma sto procent udziałów w przedsiębiorstwie. Misją, z którą przyszła Wiesława Błach do tej firmy, było wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców w zakresie kontynuowania dotychczasowych i świadczenia nowych usług. Zdawała sobie sprawę, że to nie będzie łatwe, aby od razu wdrożyć w życie wszystkie pomysły. Jednak je wprowadza. - Udało mi się otworzyć stanowisko serwisu opon, a także napraw pojazdów samochodowych i rolniczych. Ponadto korzystać można z usług tokarskich, spawalniczych - mówi.

Teraz spółka „Kamionka“ dorobiła się nowszego modelu samochodu asenizacyjnego. Firma wzięła w leasing samochód ciężarowy z funkcją beczkowozu. Pojazd przywieziono spod Bielsko-Białej. - Pojemność zbiornika wynosi 6 tys. litrów, a koszt zakupu wyniósł 70 tys. zł. Dotychczas wykorzystywany star wymagał wymiany ze względu na jego zużycie - informuje szefowa Kamionki. - Samochód jest niezbędny do prowadzenia działalności w sektorze komunalnym. Zamiarem spółki jest rozszerzenie działalności, chcemy prowadzić usługi asenizacyjne poza gminą Gostycyn.

Na samochodzie umieszczony jest numer telefonu 730 132 303, pod który można nie tylko zamawiać usługi asenizacyjne, ale również zgłaszać awarie oraz podawać stany wodomierzy.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.