Kamil to najlepszy w kraju murarz-tynkarz

Czytaj dalej
Fot. nadesłane/zsbip
Daniel Dreyer

Kamil to najlepszy w kraju murarz-tynkarz

Daniel Dreyer

Kamil Łupkowski, uczeń grudziądzkiej „Budowlanki” zajął pierwsze miejsce w centralnym finale turnieju „Złota kielnia”. Brawo!

Kamil jest uczniem klasy IIIaz Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu.

- To dobry uczeń. I dobry fachowiec. Najlepszy w Polsce w swoim zawodzie! - chwali Elżbieta Dyduch, wicedyrektorka „Budowlanki”. Ma do tego mocne podstawy: Kamil Łupkowski z klasy IIIaz zajął pierwsze miejsce wśród murarzy-tynkarzy, którzy awansowali do centralnego finału XLV Turnieju Budowlanego „Złota kielnia”.

Drugi z uczniów gru-dziądzkiej szkoły budowlanej, Maciej Leśniewicz zajął w turnieju piąte miejsce wśród monterów zabudowy i robót wykończeniowych. Choć poza podium, to piąte miejsce w kraju też jest sukcesem.

Kamila do turnieju przygotowywali nauczyciele: Grażyna Krezymon (teoria), Marcin Gawłowski (praktyka), a Macieja: Wojciech Wojtkowiak (teoria) i Katarzyna Snuszka (praktyka).

W finale XLV Turnieju Budowlanego „Złota kielnia” rywalizowało 30 młodych fachowców z całego kraju.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.