Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Już pomyśl o reklamie i daj swoje ulotki

Na targach jest mnóstwo odwiedzających i warto się tam reklamować. Gmina Tuchola zawsze pięknie się prezentuje. Fot. Archiwum UG Na targach jest mnóstwo odwiedzających i warto się tam reklamować. Gmina Tuchola zawsze pięknie się prezentuje.
Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Do czwartku w gminie Tuchola czekają na materiały promocyjne i ulotki od was. Przedstawią je w najbliższy weekend na targach w Toruniu.

Sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami. Duże miasta organizują targi i pokazy. Warto się pokazywać na takich imprezach. Coraz więcej ludzi z dużych aglomeracji szuka ciszy i spokoju na letni wypoczynek. Bory Tucholskie to idealne miejsce, aby spełnić te wymagania. Gmina Tuchola dba o wizerunek i pokazuje się tam, gdzie są ogromne skupiska ludzi. Ich stoisko jest zawsze starannie przygotowane i przyciąga wzrok sztuką ludową i borowiackimi akcentami.

W przyszły weekend przedstawiciele gminy Tuchola wezmą udział w kolejnej edycji targów turystycznych „Wypoczynek 2016“ w Toruniu.

Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. To doskonała okazja do promocji walorów naszego regionu i przedstawienia oferty turystycznej. - Zwracamy się do wszystkich wynajmujących pokoje gościnne, właścicieli gospodarstw agroturystycznych i hoteli oraz osób prowadzących działalność w zakresie usług turystycznych z gminy Tuchola o dostarczenie ulotek reklamowych, które będą dystrybuowane podczas targów - zachęcają w urzędzie. - Warto, bo na tych targach są tłumy ludzi i właśnie szukają ofert na letni wypoczynek.

Ulotki można przynieść do urzędu miejskiego w Tucholi, pok. 119, do czwartku.

- W ubiegłym roku nasze stoisko na targach cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - dodają w promocji. - Nasz teren to idealne miejsce do wypoczynku, ale trzeba też zachęcić trochę gości i pokazać niektóre urokliwe miejsca.

Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.