Jubilaci całe swoje życie poświęcili pracy na roli. Dziś odpoczywają

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Jubilaci całe swoje życie poświęcili pracy na roli. Dziś odpoczywają

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Krystyna i Czesław Kaimowie obchodzili złote gody. Małżonkowie zostali odznaczeni przez prezydenta RP medalami za długoletnie pożycie.

Dekoracji dokonał burmistrz Kamienia Wojciech Głomski z kierowniczką USC Danutą Leboda.

Jubilaci poznali się na zabawie w Dąbrówce. Przysięgę małżeńską złożyli 23 kwietnia 1965 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mąkowarsku. Krystyna Kaim, z domu Januszewska, urodziła się 25 listopada 1945 r. w Dziedzinku. W 1965 r. przeprowadziła się do Dąbrówki.

Czesław Kaim urodził się 21 maja 1935 r. w Strzelcach. Po rodzicach przejął gospodarstwo rolne, które prowadzili wspólnie z żoną. Całe swoje wspólne życie poświęcili pracy na roli i wychowywaniu trojga dzieci. Jubilatka bardzo lubiła kwiaty i prace w przydomowym ogródku. W 1996 r. gospodarstwo przekazali córce.

Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego.

To wyróżnienie i wzór małżeństwa dla innych. To dowód, że można wspólnie pokonać wszelkie trudności i iść razem przez życie z radością w sercu.

Jubilaci cieszą się z posiadania ośmiorga wnucząt (4 wnuczek i 4 wnuków). Cieszą się z ich sukcesów i dopingują, by dokonali właściwych życiowych wyborów. Na pytanie: - Jak żyć?, zgodnie odpowiadają, że trzeba być wyrozumiałym i mieć szacunek dla siebie.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.