Jest nominacja do Orłów Agrobiznesu. Będzie trofeum dla Banku Spółdzielczego?

Czytaj dalej
Fot. Maria Eichler
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Jest nominacja do Orłów Agrobiznesu. Będzie trofeum dla Banku Spółdzielczego?

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Bank Spółdzielczy w Chojnicach z szansą na prestiżową nagrodę. Łatwo nie będzie, bo konkurencja jest spora, ale jest już nominacja w konkursie.

Urząd miejski rekomendował Bank Spółdzielczy do nagrody Orła Agrobiznesu, doceniając profesjonalizm jego usług i wykraczanie poza stricte bankową sferę poprzez działalność charytatywną i prospołeczną. I jest nominacja dla chojnickiej placówki.

- Cieszę się z tej rekomendacji i traktuję nominację jako wielkie wyróżnienie - mówi Edyta Danielewska, prezeska banku. - Wrośliśmy w lokalny rynek, służymy gospodarce. Interesuje nas lokalna społeczność i jej potrzeby. Naszymi klientami są m.in. samorządy, rolnicy, instytucje, stowarzyszenia. Wspomagamy kluby sportowe i akcje charytatywne.

Jednocześnie Danielewska podkreśla, że nagroda w konkursie Orłów Agrobiznesu ma charakter ogólnopolski i trudno będzie po nią sięgnąć, ale niezależnie od tego, która to będzie pozycja, warto się o nią ubiegać.

Orły Agrobiznesu przyznawane są od 2001 roku firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym, placówkom gastronomicznym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu - za sukces rynkowy. Pierwszym laureatem była Średzka Spółdzielnia Mleczarska „Jana”. W każdej edycji wręczane są maksimum 15 nagrody starannie wybranym firmom i bankom, które wcześniej uzyskały nominację na podstawie rekomendacji m.in. samorządów. Nie jest to więc nagroda masowa. Dotąd wręczono 396 statuetek Orłów Agrobiznesu w 53 edycjach, 35 statuetek Orłów Agrobiznesu Grand Prix i 7 statuetek Orłów Agrobiznesu Super Grand Prix.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.