Jechał za szybko. Pijany

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Jakubczak
Dariusz Nawrocki

Jechał za szybko. Pijany

Dariusz Nawrocki

Policjanci inowrocławskiej „drogówki” kontrolowali prędkość samochodów przejeżdżających przez Kościelec.

W pewnym momencie jadący mercedesem mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 38 kilometrów na godzinę. Policjanci dali mu sygnał, żeby się zatrzymał. On jednak nie zareagował i pojechał dalej.

- Dlatego patrol ruszył za sprawcą wykroczenia. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy wjechał na teren jednej z pobliskich posesji. Tłumaczył się, że nie zatrzymał się do kontroli z uwagi na brak przy sobie prawa jazdy, co nie było prawdą - relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej.

Szybko okazało się, że kierowca - 46-letni mieszkaniec gminy Pakość - był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.