Jarmark Bożonarodzeniowy w Bydgoszczy - czy i kiedy się odbędzie?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Sławomir Bobbe

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bydgoszczy - czy i kiedy się odbędzie?

Sławomir Bobbe

Przed miastem trudne zadanie - jak klęskę jarmarku przekuć w tym roku w sukces. Nie wiadomo czy to się uda. Handel Co należy zrobić, by świetny pomysł jakim jest Jarmark Bożonarodzeniowy okazał się również świetną imprezą?

Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się pod koniec zeszłego roku był organizacyjną katastrofą, co spowodowało frekwencyjną klapę. Pracownicy Myślęcinka, który stał za organizacją imprezy, próbowali się bronić twierdząc, że pierwsze edycje imprez są trudne, ale to wystawcy położyli na niej krzyżyk. A to oni za nią płacili (po 600 złotych od straganu) i ich zdanie jest najważniejsze. A było takie jak większości bydgoszczan- totalny niewypał.

Sprzedawcom, z których część przyjechała z odległych stron kraju, przeszkadzała słaba organizacja, sam kształt „budek” wystawowych (- lady są ustawione zbyt wysoko, więc dzieci które chciałyby coś zobaczyć, nie są w stanie tego zrobić - mówili, układając towar tam gdzie było można na własnych ladach). Wszyscy jednak narzekali na frekwencję - raz, że jarmark zaplanowani na Rybim Rynku, który nie jest uczęszczanym traktem, to jeszcze promocje imprezy zaczęto już w jej trakcie.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.