Jakie fuszerki irytują bydgoszczan najbardziej?

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz
Sławomir Bobbe

Jakie fuszerki irytują bydgoszczan najbardziej?

Sławomir Bobbe

Zaniedbana Wyspa Młyńska, „opuszczony” Myślęcinek - wizytówki miasta czekają na wiosenne porządki i gospodarskie oko. Kiedy się ich doczekają?

Wizytówka miasta, Wyspa Młyńska, sprawia wrażenie, że jest jeszcze w okresie jesienno-zimowym. Teren ewidentnie potrzebuje porządku i pewnych modernizacji.

- Wystarczy przejść się po wyspie, by zobaczyć, że nikt o nią nie dba. Niektóre lampy przy międzywodziu są uszkodzone, jedna w ogóle leży. Z kolei halogeny, które zainstalowano na trawniku, prawie całe zarosły - mówi nasz Czytelnik. - Placem zabaw, który już okupują dzieciaki, też mógłby ktoś zająć się. Jest wyłożony gumowymi matami, które mają amortyzować upadki. Tyle, że ze starości albo zużycia ich końce są już pozaginane i to przez nie dzieciaki się wywracają. Niektóre drewniane sprzęty też można byłoby wymienić - są przetarte niczym stuletnie schody, nie mówiąc o tym, że farba z nich dawno zeszła.

Czytelnicy wymieniają więcej drobnych usterek i zaniedbań

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.