Małgorzata Oberlan

Jakie bonusy oferują firmy w Toruniu kandydatom do pracy? Pracodawcom nie brakuje pomysłów

Praca „na słuchawkach” nie należy ani do lekkich, ani do najlepiej płatnych. Fot. Archiwum Polska Press Praca „na słuchawkach” nie należy ani do lekkich, ani do najlepiej płatnych.
Małgorzata Oberlan

Sieć Tesco szuka pracowników do sklepu przy ul. Wapiennej. Kusi m.in. rabatami na zakupy i posiłki, bonami na święta i rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawką z okazji narodzin dziecka i prezentami jubileuszowymi. Cukiernia Sowa podbija stawkę o prywatną opiekę medyczną.

Im bardziej poszukiwany pracownik, tym bonusy ciekawsze. O ręce do pracy coraz silniej rywalizują sieci handlowe. Wspomniane Tesco szuka w Toruniu m.in. doradców klienta i lidera zmiany. Oferuje 10 proc. zniżki na zakupy u siebie, 20 proc. rabatu na posiłki w bistro, do 700 zł bonu świątecznego, bon na 1 września, wyprawkę z okazji narodzin potomka i upominki jubileuszowe.

Cukiernia Sowa potrzebuje pracowników do toruńskich oddziałów. Kusi m.in. kartą Multisport, bonusami świątecznymi, prywatną opieką medyczną i imprezami firmowymi.

Są też firmy takie jak Telbridge (promuje usługi telekomunikacyjne), która kandydatom na wstępie gwarantuje 500 zł „bonusu za doświadczenie”. Do tego premie, programy lojalnościowe, konkursy z nagrodami i wyjścia intergracyjne.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.