Jak wy widzicie Wielkanoc w domu?

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Janina Waszczukjanina.waszczukr@pomorska.pl

Jak wy widzicie Wielkanoc w domu?

Janina Waszczukjanina.waszczukr@pomorska.pl

Do piątku w bibliotece w Tucholi czekają na wasze prace w konkursie plastycznym. Miejska biblioteka, filia dla dzieci i młodzieży ogłosiła konkurs „Wielkanoc w moim domu“.

Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt wielkanocnych, wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów wielkanocnych, a także pobudzenie inwencji twórczych. Tworzenie wspólnie prac to także wzmacnianie więzi rodzinnych.

Aby wziąć udział w tym konkursie, trzeba być mieszkańcem gminy Tuchola, ale adresowany jest zarówno do uczniów, jak i do dorosłych. Prace powinny być wykonane indywidualnie w formacie A-3, dowolną techniką. Należy je podpisać. Dzieci i młodzież zawierają w podpisie imię i nazwisko oraz klasę i szkołę, a dorośli podają także numer telefonu.

Rysunki będą oceniane przez komisję powołaną przez organizatora w pięciu kategoriach wiekowych - uczniowie klas I-III, IV-VI, uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół średnich i dorośli.

Prace należy składać w bibliotece do piatku. Otwarcie wystawy pokonkursowej będzie 21 marca o godz.13 i czynna będzie do 22 kwietnia. Po tym terminie będzie można odbierać swoje rysunki. Szczegółowy regulamin do wglądu w wypożyczalni.

Janina Waszczukjanina.waszczukr@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.