Jak kupujemy sprzęt domowy? Nowości albo z promocji
Nowości na rynku sprzętu RTV czy AGD zawsze przyciągają kupujących. Ale tylko najzamożniejsi rzucają się na nowinki. Rozsądni włodarze domowych budżetów z zakupami czekają na promocyjne okazje. Oczywiście, jeśli jedno idzie w parze z drugim, mamy do czynienia z pełnią konsumenckiego szczęścia!
Polacy najchętniej korzystają z promocji posezonowych, wyprzedaży poświątecznych i noworocznych oraz promocji oferowanych przez sprzedawców w ramach Czarnego Piątku. Ośmiu na dziesięciu konsumentów przyznało, że zdarza im się wstrzymywać z zakupem lub celowo z nim czeka do momentu startu promocji lub wyprzedaży.
W jakich okolicznościach kupujemy nowe urządzenia? Co nas do tego zmusza? Czy wolimy je naprawiać? Przeczytaj w tym artykule
Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.
-
Prenumerata cyfrowa
Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.
już od
3,69 ZŁ /dzień