Jak dzwonić się do szpitala w Świeciu? Są nowe numery

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gola
Maciej Ciemnymaciej.ciemny@pomorska.pl

Jak dzwonić się do szpitala w Świeciu? Są nowe numery

Maciej Ciemnymaciej.ciemny@pomorska.pl

Z początkiem kwietnia w Nowym Szpitalu pojawią się nowe numery telefonów. Działają już, ale jeszcze równolegle ze starymi.

Wcześniej samo znalezienie numeru do dyspozytorni szpitala było nie lada problemem. Wielokrotnie narzekali na to Czytelnicy „Gazety Pomorskiej” w rubryce „Ludzie mówią”. Teraz będzie łatwiej, bo przy okazji zmiany numerów telefonów wszystkie zostały podane na stronie Nowego Szpitala.

- Zmiana jest częścią projektu, którego celem jest ujednolicenie numeracji telefonicznej we wszystkich szpitalach Grupy Nowy Szpital i zmniejszenie kosztów abonamentów - wyjaśnia Marta Pióro, rzecznik Grupy Nowy Szpital. - Rozmowy telefoniczne między poszczególnymi placówkami sieci będą prowadzone za darmo.

Do 1 kwietnia stare i nowe numery działają równolegle. Potem stare zostaną wyłączone. Te zaktualizowane będą zaczynały się od rzędu cyfr 41 240. Najważniejszy numer, na dyspozytornię wygląda teraz następująco: 41 240 1590.

Nie trzeba poprzedzać go żadnymi cyframi: ani 52, ani 33. Połączenie następuje od razu i nawet dyspozytorka była zdziwiona. - Pan dzwoni na nowy numer? To jednak działa, świetnie!

- Korzystanie z nowych numerów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla osób dzwoniących - nie są to tzw. numery specjalne - uprzedza wątpliwości Marta Pióro. - Z góry przepraszamy pacjentów za niedogodności, które mogą się pojawić przy okazji tej zmiany. Ewentualne problemy będziemy rozwiązywać na bieżąco.

Wszystkie numery można znaleźć na stronie www.nowyszpital.pl/swiecie.

Tutaj publikujemy najważniejsze:

Maciej Ciemnymaciej.ciemny@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.