Katarzyna Pachelska

Inspektor hotelowy. Tropi grzechy Polaków ­na wakacjach

Zostawianie bałaganu w pokoju i nieszanowanie mienia hotelowego to jedne z głównych grzechów gości hoteli. Inne grzechy to m.in. kradzież ręczników czy Fot. 123rf Zostawianie bałaganu w pokoju i nieszanowanie mienia hotelowego to jedne z głównych grzechów gości hoteli. Inne grzechy to m.in. kradzież ręczników czy palenie papierosów w pokoju
Katarzyna Pachelska

Karol Weber, specjalista od hotelarstwa z blisko 20-letnim doświadczeniem w hotelach polskich i zagranicznych. Doradca hotelowy, audytor jakości i szkoleniowiec. Autor bloga enjoyyourstay.pl, na którym rekomenduje i recenzuje hotele. Nam mówi m.in. o tym, jakie są główne grzechy gości hoteli w Polsce.

Coraz częściej spędzamy wakacje w Polsce, zwykle nad Bałtykiem, gdzie jak grzyby po deszczu wyrastają 4- czy 5-gwiazdkowe olbrzymie hotele. Czy ten boom hotelowy będzie jeszcze długo trwał?
Polski rynek usług hotelowych rozwija się bardzo dynamicznie, bo Polacy coraz częściej wypoczywają w kraju, a poza tym jesteśmy atrakcyjni turystycznie dla coraz większej liczby gości z zagranicy.

Jakie są największe grzechy Polaków w hotelach? Czy wiemy już, jak się zachowywać, co wypada robić, a czego nie? Czy wypada zabrać ze sobą do domu kosmetyki hotelowe albo papier toaletowy? To zapytam o drugą stronę medalu - czy obsługa hoteli w Polsce jest na dobrym poziomie?

 

 

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Pachelska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.