Inowrocław gości dziś gwiazdy polskiego rocka!

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Dariusz Nawrocki

Inowrocław gości dziś gwiazdy polskiego rocka!

Dariusz Nawrocki

Dziś Inowrocław będzie gospodarzem niezwykłej imprezy. Po raz pierwszy odbędzie się tu bowiem Kujawy Rock Festiwal. Wystąpią gwiazdy.

Impresariat Media Star zaprasza dziś o godz. 18 do hali widowiskowo-sportowej na imprezę, której dotąd nie było na kulturalnej mapie Kujaw. Zaproszono na nia absolutne gwiazdy polskiego rocka.

W inowrocławskiej hali zagrają dziś Happysad i COMA.

Inowrocław gości dziś gwiazdy polskiego rocka!
Krzysztof Kapica Happysad gra od 2001 r. Na koncie ma 6 płyt studyjnych i dwa koncertowe. Grają rocka alternatywnego. Sami nazywają się romantycznymi bezideowcami. Fani kochają ich za takie przeboje jak: „Mów mi dobrze”, „Zanim pójdę”, „Wpuść mnie” czy „Nostress”.
Inowrocław gości dziś gwiazdy polskiego rocka!
Pawel Lacheta COMA istnieje od 1998 r. Wszystkie ich cztery polskojęzyczne płyty otrzymały „Fryderyki”. COMA została najlepszą polską grupą w 2006 i 2009 roku. Supportowała przed takimi gwiazdami jak Pearl Jam czy Linking Park. Jej największe hity to: „Leszek Żukowski”, „Spadam”, „Wola istnienia” czy „Transfuzja”. Koncerty zespołu

Przed gwiazdami na scenie pojawi się grupa Free Road. Ci młodzi muzycy ze Żnina udział w imprezie zapewnili sobie dzięki zwycięstwu w plebiscycie, który zorganizowaliśmy na stronie www.pomorska.pl.

Bilety na festiwal ciągle są jeszcze w sprzedaży. Można je nabywać w Inowrocławiu w sklepie Forte przy ul. Królowej Jadwigi 2 i w Kujawskim Centrum Kultury przy ul. Kilińskiego 16, w całej Polsce w sklepach: Empik, Media Markt i Saturn oraz na stronach internetowych: media-star.pl i ticketpro.pl.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.