Inkubator przedsiębiorczości pomoże Wam w biznesie

Czytaj dalej
Fot. KIPS
redakcja.inowroclaw@pomorska.pl

Inkubator przedsiębiorczości pomoże Wam w biznesie

redakcja.inowroclaw@pomorska.pl

To informacja ważna dla tych, którzy prowadzą firmę lub chcą założyć własny interes. Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej będzie im pomocny.

Działający od 2014 r. Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej zaprasza do współpracy osoby z powiatu inowrocławskiego rozważające otwarcie swojego biznesu oraz prowadzące działalność gospodarczą nie dłużej niż cztery lata.

Najważniejsze cele KIPS, który funkcjonuje w strukturach inowrocławskiej Fundacji Ekspert - Kujawy to inspirowanie osób nie tylko bezrobotnych do założenia własnego biznesu oraz wspieranie przedsiębiorców, którego rezultatem jest rozwinięcie działalności na szeroką skalę.

Oferta współpracy, jaką proponuje przedsiębiorcom KIPS jest niezwykle korzystna. Otrzymają oni nie tylko możliwość wynajmu pomieszczeń biurowych (w tym biur wirtualnych!) na preferencyjnych warunkach, ale mogą również korzystać z obsługi administracyjnej, usług kadrowo-księgowych, konsultacji i doradztwa.

- Zakres tego wsparcia obejmuje między innymi doradztwo prawno- podatkowe i marketingowe, pomoc w pozyskiwaniu pieniędzy z funduszy unijnych, pożyczkowych i poręczeniowych oraz różnorakie usługi doradcze - wyjaśnia Jolanta Woźnica, dyrektor fundacji.

W dyspozycji inkubatora znajdują się biura wyposażone w nowoczesne meble i komputery. Przedsiębiorcy mogą też korzystać z sali konferencyjnej wyposażonej w sprzęt audiowizualny oraz z pracowni tłumaczeń symultanicznych.

Warto podkreślić, że atutem inkubatora jest lokalizacja - przy jednej z głównych arterii Inowrocławia (skrzyżowanie ul. Dworcowej i Dubienka). To ogromny atut dla przedsiębiorców, którzy zechcą uruchomić tam biura swoich firm.

Zainteresowani ofertą KIPS otrzymają bardziej szczegółowe informacje u Jarosława Napierały w siedzibie Fundacji Ekspert - Kujawy przy ul. Dworcowej 65, tel. 52 357-62-15, mail: inkubator@ekspert-kujawy.pl.

redakcja.inowroclaw@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.