Impreza z gwiazdką dla dzieci znowu się szykuje

Czytaj dalej
Fot. Lucyna Nenow
Katarzyna Piojda

Impreza z gwiazdką dla dzieci znowu się szykuje

Katarzyna Piojda

200 dzieci z regionu zjedzie jutro do Bydgoszczy na kolejną naszą zabawę z cyklu „Uśmiechnięty dzień”. Tym razem to dzień z Gwiazdorem.

- Chciałabym jeszcze kiedyś spotkać profesora Ciekawskiego, tego od robienia doświadczeń - mówiła Julka, mała mieszkanka domu dziecka w Bydgoszczy, gdy w zeszłym roku bawiła się z 200 innymi dziećmi na naszej imprezie „Uśmiechnięty dzień”.

Teraz dziewczynka będzie miała ku temu okazję. Już jutro do Bydgoszczy zjadą wychowankowie 18 domów dziecka i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych w naszym województwie. W Family Parku znowu będzie bawiło się około 200 dzieci. To nasza niepisana tradycja, że dwa razy do roku przygotowujemy zabawę dla najmłodszych z darmowymi atrakcjami.

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Fabryka świętego Mikołaja zakończyła już produkować prezenty. Elfy pomyślały jednak sobie, że skoro Mikołaj nigdy nie dostał prezentu, czas to zmienić. To dlatego w tym roku chcą sprawić mu niespodziankę i przygotować upominek. Tylko nie wiedzą, co kupić Mikołajowi. Elfy spróbują razem z zaproszonymi dziećmi wymyślić najlepszy prezent dla Gwiazdora.

Nie tylko nad tym będą zastanawiały się dzieciaki. Czekają na nie również pokazy wspomnianego profesora Ciekawskiego, przejażdżki samochodzikami, zabawy na megadużym placu zabaw, konkursy, zabawy oraz poczęstunek.

Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.