Idź na wspólny spacer

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyzanowski
Janina Waszczuk

Idź na wspólny spacer

Janina Waszczuk

12 grudnia o godz. 10.30 zbiórka przed kościołem parafialnym w Wielkiej Kloni na spacer nordic walking. Wymarsz o godz. 11.

- Wzorem zapoczątkowanych w zeszłym roku spacerów nordic walking, zapraszamy na przedświąteczny spacer po szlakach spacerowych sołectwa Wielka Klonia. „Spacer w nieznane“ poprowadzi m.in. ks. proboszcz parafii z Wielkiej Kloni. Ponadto uczestników spaceru poprowadzą przedstawiciele rady sołeckiej w Wielkiej Kloni - informują organizatorzy. - Przewidywany czas spaceru około 2 godz.

Organizator zapewnia drobny poczęstunek na zakończenie przemarszu, kije do nordic walking, po wcześniejszym zgłoszeniu ich rezerwacji. Zapisać się należy do 10 grudnia do godz.16. Uczestnictwo w spacerze jest bezpłatne.

Zgłoszenia oraz informacje organizacyjne pod nr. tel. 52 336 73 10, 52 336 73 13 lub osobiście w urzędzie w Gostycynie, w GOK lub w bibliotece.

Gościem specjalnym spaceru będzie proboszcz parafii w Wielkiej Kloni ks. Zbigniew Kostewicz, dyrektor Zespołu Szkół w Gostycynie Marek Sass oraz wójt gminy Ireneusz Kucharski.

Niewątpliwą atrakcją podczas spaceru będzie możliwość uzyskania cennych informacji historycznych dotyczących sołectwa Wielka Klonia od Marka Sassa.

W przypadku złej pogody marsz będzie w innym terminie. - Serdecznie zapraszamy - zachęcają organizatorzy.

Organizatorem jest gmina Gostycyn, proboszcz parafii w Wielkiej Kloni, sołtys i rada sołecka w Wielkiej Kloni, a współorganizatorami GOK i biblioteka w Gostycynie.

Janina Waszczuk

Lubię podróże oraz czytanie książek. Cenię kontakty z ludźmi. Odpoczywam spacerując z psem

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.