Idealne miejsce dla ciebie i twojej rodziny - Lubicka 17 w Toruniu

Czytaj dalej
.

Idealne miejsce dla ciebie i twojej rodziny - Lubicka 17 w Toruniu

.

Najnowsza inwestycja Lubicka 17 w Toruniu, to nowoczesny budynek usługowo-mieszkaniowy wielorodzinny z garażem podziemnym i przychodnią Citomed w parterze. Charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle otaczającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać i podniesie jakość ulicy Lubickiej.

O wyjątkowym charakterze inwestycji Lubicka 17 decyduje spójne połączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej oraz znakomita lokalizacja, która zapewni mieszkańcom, przedsiębiorcom i najemcom idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku.

Spacerkiem na starówkę

Lubicka 17 to wymarzony adres, szczególnie dla tych, którzy chcą mieszkać komfortowo w centrum miasta. Aby znaleźć się na toruńskiej starówce, wyskoczyć do kina, restauracji czy na koncert, wcale nie trzeba korzystać ze środków komunikacji miejskiej, czy jechać własnym autem, narażając się na poszukiwanie miejsca parkingowego. Wystarczy wybrać się na krótki spacer, by znaleźć się w samym sercu starówki. Hasło „Gotyk na dotyk” jest w przypadku mieszkańców tej lokalizacji niemalże dosłownym stwierdzeniem.

Wszędzie blisko

Tramwajem, samochodem, taksówką, pociągiem

Lokalizacja w centrum miasta przy ulicy Lubickiej sprawia, że inwestycja jest dobrze skomunikowana. Infrastruktura komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do różnych części miasta tramwajami z przystanku znajdującego się przy ulicy Lubickiej i Gołębiej. Położenie budynku niedaleko nowego mostu imienia gen. Elżbiety Zawadzkiej pozwala na łatwy dostęp do drugiej strony Wisły i zlokalizowanych tam dzielnic Torunia. W niedalekiej odległości, zaledwie 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja kolejowa Toruń Miasto. Zmotoryzowani mieszkańcy poruszając się ulicą Lubicką i dalej Szosą Lubicką (Droga Krajowa nr 80), dotrą do wjazdu na autostradę A1, co umożliwi dogodny dojazd do wszystkich najważniejszych miast Polski.

Dla rodzin z dziećmi

Warto zwrócić uwagę na kolejny atut tej lokalizacji, którym jest bliskość placówek edukacyjnych, takich jak przedszkole Bajkowy Dworek zlokalizowane po przeciwnej stronie ul. Lubickiej czy Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Targowej oraz działające na starówce szkoły średnie.

Atuty lokalizacji

Kameralna wspólnota mieszkaniowa

Lubicka 17 to obiekt o czterech kondygnacjach nadziemnych, z czego parter będzie przeznaczony na nowoczesną przychodnię Citomed i na lokale handlowo-usługowe. W budynku na trzech kondygnacjach mieszkalnych zaprojektowano łącznie tylko 33 lokale mieszkalne.

Wygodne i funkcjonalne mieszkania

Obiekt został zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie przyszłych użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, jasne wnętrza, a także cichobieżne windy hydrauliczne, umieszczone w trzech przestronnych klatkach schodowych i wielostanowiskowy garaż podziemny z komórkami lokatorskimi, zapewnią wygodę jej mieszkańcom. Przestronne, szerokie balkony dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. W budynku zaprojektowano funkcjonalne dwupokojowe kawalerki o powierzchni od 31 do 44 m kw., najczęściej poszukiwane mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni już od 51 m kw. do 62 m kw. Dla osób potrzebujących większych przestrzeni przygotowujemy lokale czteropokojowe o powierzchni od 72 m kw. oraz większe od 83 do 87 m kw.

Atuty Lubickiej 17

Gorąca oferta

- Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań, sfinalizowaliśmy już z klientami 19 umów z oferowanych 33 lokali o powierzchniach od 32 do prawie 90 m kw. Dokładne rozkłady mieszkań można obejrzeć na naszej stronie www.lubicka17.pl Dodam na koniec, że inwestycja została ukończona w październiku 2020 roku - mówi Aleksandra Przedpełska, pełnomocnik zarządu spółki Invest Dompol w Toruniu.

Kontakt
INVEST DOMPOL, Toruń, ul. Bartkiewiczówny 98
tel. 56 623 67 72, 507 127 628
www.lubicka17.pl

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.