Idą wejściówki na żużlową ekstraligę w Grudziądzu

Czytaj dalej
Fot. brak
Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Idą wejściówki na żużlową ekstraligę w Grudziądzu

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Trwa sprzedaż karnetów na mecze MGARDEN GKM w sezonie 2016. Wiosną, na przebudowanym stadionie, zmienią się nazwy sektorów!

- Nie ogłaszaliśmy cen biletów i karnetów, zanim nie było jasne, w której lidze będzie występować nasza drużyna. Już wiadomo, że w PGE Ekstralidze, zatem postanowiliśmy, że w przedsprzedaży bilety normalne kosztować będą 35 zł a ulgowe 25 zł. W dniu meczu odpowiednio 40 i 30 zł - informuje Arkadiusz Tuszkowski, prezes MRGARDEN GKM. - Program będzie po 5 zł. Ceny karnetów podstawowych to 210 zł normalny i 140 zł ulgowy.

Karnety te obowiązywać będą tylko na rundę zasadniczą. Gdyby jednak tak się stało, że grudziądzka drużyna awansuje do play-off (chociaż celem jest utrzymanie się w ekstralidze), to wówczas ustalone zostaną nowe ceny biletów i karnetów.

Kibice powinni pamiętać, że na stadionie żużlowym po modernizacji wprowadzone zostaną nowe nazwy sektorów.

Kto może kupić wejściówki ulgowe? Do zniżkowych biletów i karnetów uprawnieni są: dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci w wieku do 24 lat (muszą okazać ważną legitymację uczniowską lub studencką), emeryci i renciści powyżej 65 lat (też powinni mieć ważne legitymacje) oraz wszystkie panie, które ukończyły 60 lat. Dzieci do lat 7 mają na mecze wstęp bezpłatny.

Karnety można kupować w biurze klubu przy ul. Hallera 4 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 oraz przez internet (karnety bez miejscówek): www.gkm.grudziadz.net Karnety do odbioru będą w siedzibie GKM-u od marca.

Maryla Rzeszutmaryla.rzeszut@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.