M

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Waga, Skorpion]

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Waga, Skorpion] Fot. Freeimages.com
M

Waga

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Waga, Skorpion]

Horoskop biznesowy
Przed tobą szansa na sukces. Jowisz do 10 października przebywa w twoim znaku zodiaku i dodaje ci nie tylko odwagi, ale i zwiększa twoją siłę przebicia. Przyciąga również okazje do wzbogacenia się i awansu. Uran w opozycji zapewni ci nowe pomysły na zarabianie, pomoże szybko podjąć decyzje zawodowe i umożliwi licytowanie z sukcesem na aukcjach internetowych.

Kariera
Nadchodzi rok ryzykownych decyzji, które przyniosą ci sukces. Jeśli chciałeś od dawna w swoim życiu coś zmienić, teraz jest idealny czas, aby skoczyć na głęboką wodę. Gwiazdy ośmielają cię do zmiany pracy, nauki nowego zawodu, usamodzielnienia się, założenia firmy i zawojowania rynku. Dzięki wsparciu Jowisza będziesz miał więcej klientów i pomocników, a twoje produkty czy pomysły będą się podobać i sporo na nich zarobisz.

Sekstyl Saturna pozwoli ci zyskać poparcie wpływowej osoby i umocnić swoją pozycję zawodową. Planety sprzyjają wygranym na loteriach, podpisywaniu ważnych umów, rozmowom o pracę. Wysyłaj podania, odpisuj na ważne listy i spodziewaj się przełomu w marcu i wrześniu.

Finanse
Z powodzeniem możesz ubiegać się o pomoc finansową, bo masz w tym roku wyjątkowo dobrą rękę do pieniędzy. Zagraj w totka, teraz jest twój szczęśliwy czas. Wspierany przez Jowisza trafisz wreszcie na właściwe osoby, które pomogą ci rozwiązać kłopotliwą sprawę. Spodziewaj się zysków i pieniędzy w lutym, maju, lipcu, październiku i listopadzie.

Horoskop erotyczny
W agi są w tym roku ulubieńcami gwiazd. Otoczą cie sympatyczne osoby, zdobędziesz wielu wielbicieli i nie będziesz sam spędzać weekendowych wieczorów. Jowisz do 10 października przebywa w twoim znaku i umożliwi ci dostanie gwiazdki z nieba. Sekstyl Saturna sprzyja podejmowaniu odważnych i poważnych partnerskich decyzji. Opozycja Urana i kwadratura Plutona pozwolą ci odkryć w sobie nowe pokłady namiętności.

Dla singli
Czas znaleźć idealną drugą połówkę. Choć wszyscy dookoła mówią ci, że to niemożliwe, Jowisz sprawi, że na twojej drodze taka osoba się pojawi w luty, marcu, lipcu, październiku lub listopadzie. Będziesz cieszyć się zwiększonym zainteresowaniem płci przeciwnej. Wiosna sprzyja spotkaniom z ludźmi, a Jowisz pomoże zakończyć towarzyskie konflikty, który psuły ci nie tylko humor, ale i reputację. Latem otrzymasz więcej towarzyskich zaproszeń, dzięki którym twoje miłosne plany się szybko zrealizują. Czas na poważny związek!

Dla związku
Możesz być trochę zazdrosny i zachłanny na towarzystwo partnera. Będzie ci też zależało na tym, aby dobrze wypaść w oczach znajomych lub rodziny. Wiosną uda ci się podnieść temperaturę uczuć w związku, a partner będzie zachwycony twoimi pomysłami. Jesienią, szczególnie od 22.10 do 9.12, za sprawą Marsa ktoś może jednak wtrącać się w wasze sprawy i komentować wasze zwyczaje. Nie pozwól, aby dyktował on, co masz robić ze swoim życiem uczuciowym.

Tarot dla Wagi na 2017

Aura roku: VII Rydwan
W 2017 roku czeka cię wiele ekscytujących zadań. Będziesz ambitny, zdecydowany i zaangażowany w wiele nowych spraw. Ktoś spowoduje, że zaczniesz o siebie bardziej dbać, ruszać się, uprawiać sport i spacerować. Oby tej motywacji starczyło ci na cały rok! Podczas urlopu przeżyjesz niezapomniane przygody. Warto wybrać aktywny wypoczynek, w ten sposób lepiej skorzystasz z wakacji i nabierzesz sił. Osoby szukające pracy mają w tym roku szansę na ciekawe propozycje. Wykaż się pomysłowością, dostosuj się do sytuacji, weź za kogoś zastępstwo czy dorywczą pracę, a szybko może się okazać, że to jest właśnie ta szansa, na którą od dawna czekasz.

Szansa roku: VI Kochankowie
Wiele nowych osób pojawi się na twojej drodze. Dzięki nim nie tylko będziesz miał dobry humor, więcej rozrywek i okazję do wejścia w nowe towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania i weekendowe wyprawy ze znajomymi, bo w twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Pewne negocjacje, które prowadzisz od dawna, mają szansę zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, znajdź korzyści dla obu stron, a podpiszesz intratną umowę, dostaniesz dobrą pracę lub załagodzisz niekorzystny dla wszystkich spór.

Przestroga na rok: IX Sprawiedliwość
Nie bagatelizuj wezwań do urzędu skarbowego czy z gminy. Wyjaśnij szybko niejasności w dokumentach i osobiście rozmawiaj z urzędnikami, a szybko pozbędziesz się problemu. Uporządkuj dokumenty, zapłać zaległe faktury, aby twojego budżetu nie obciążyły odsetki czy kary. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie osobą, dlatego uważaj na słowa.

Skorpion

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Waga, Skorpion]

Horoskop biznesowy
Możesz liczyć na przypływ gotówki i okazję do znalezienia lepszej pracy, szczególnie jesienią, kiedy Jowisz będzie cię intensywnie wspierać. Warto inwestować, uczyć się czegoś nowego, ubiegać o dotacje, kredyty i dodatkowe zlecenia. Dzięki odpowiedniemu dobraniu pomocników i idealnemu planowaniu osiągniesz zawodowy sukces. Pamiętaj, że przygotowujesz się teraz do przełomowego roku 2018, kiedy Jowisz przyniesie ci możliwość realizacji dalekosiężnych planów.

Kariera
Możesz dużo ugrać w sprawach zawodowych. Negocjuj, walcz o swoje, a twoja sytuacja szybko się poprawi. Za sprawą Merkurego w lutym, marcu, czerwcu, listopadzie i grudniu spotkasz inspirujące osoby, z którymi zaprzyjaźnisz się, a nawet ubijesz korzystny interes. Podróżuj i nawiązuj znajomości. Pamiętaj, że zdobyta w tym roku wiedza już niedługo bardzo ci się przyda. 10 października Jowisz wkroczy do twojego znaku i zmobilizuje cię do szybkich działań i przyniesie korzystne propozycje. W grudniu sprzyjać ci będzie również wojowniczy Mars, który da ci szansę na szybkie pokonanie konkurencji, a także błyskawiczne rozwiązanie od dawna ciągnącego się sporu lub problemu.

Finanse
W pierwszej połowie roku Wenus zapewni ci dobrą passę. Podpisuj umowy, szukaj handlowych i finansowych okazji, inwestuj, negocjuj i targuj się, a więcej pieniędzy zostanie w twoim portfelu. Szczególnie korzystne miesiące to styczeń, kwiecień, czerwiec, sierpień i listopad. Jesienią wykorzystaj dobrą passę i zacznij starać się o lepszą pracę lub podwyżkę. Nawet jeśli nie uda ci się od razu, zrobisz dobry wstęp do obiecującego i pełnego sukcesów 2018 roku.

Horoskop erotyczny
Przed tobą spokojny rok, choć jesienią temperatura uczuć zdecydowanie się podniesie. Dobroczynny Jowisz zmierza do twojego znaku zodiaku, w którym znajdzie się 10 października. Przygotuj się na poważną znajomość, przestań wszystko i wszystkich krytykować, otwórz swoje serce na nowe doznania. Trygon Neptuna wzmocni twoją intuicję, jej więc słuchaj przy podejmowaniu partnerskich decyzji.

Dla singli
Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od obietnic, jakie składałeś komuś w zeszłym roku. Wiosną i wczesnym latem możesz liczyć na pomoc Wenus, która ułatwi ci znalezienie odpowiedniej osoby. Na randkach omijaj trudne tematy, takie jak polityka czy ekonomia, a wszystko będzie się rozwijać w dobrym kierunku. Jesienią nadejdzie wielka miłosna szansa.

Dla związku
Wenus przyniesie ci wielkie ożywienie uczuć i emocji. Będziesz się podobać i wywierać bardzo dobre wrażenie na wszystkich dookoła. Twoje przemyślenia będą bardzo głębokie i mogą prowadzić do poważnych decyzji jesienią. Bądź wytrwały i nie wątp w swoją szczęśliwą gwiazdę. W razie nieporozumień unikaj wzajemnych oskarżeń, szczególnie w marcu, kwietniu i grudniu. Postaraj się przeznaczyć całą energię na poprawę sytuacji w związku, a efekty przekonają cię, że nie tracisz czasu na darmo.

Tarot dla Skorpiona na 2017

Aura roku: XXI Świat
W 2017 roku warto doprowadzić ważne sprawy do końca. Masz szansę dopiąć swego i cieszyć się spokojem. Poradź się prawnika, jeśli masz wątpliwości, czy robisz słusznie. Podejmuj szybko decyzje, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli inni robią sobie przerwę i odpuszczają, ty trwaj na posterunku. Jeśli szukasz pracy, teraz szczęście się do ciebie uśmiechnie. Pewne wiadomości z zagranicy poprawią ci humor i pomogą w rozwiązaniu rodzinnego problemu. W relacjach warto zrobić kolejny krok. To dobry rok na planowanie wspólnej przyszłości i podejmowanie decyzji. W finansach masz szansę odzyskać dług, dostać premię lub wygrać w totolotka. Jednak pod warunkiem, że upomnisz się o swoje.

Szansa roku: I Mag
Zyskasz opinię osoby kompetentnej i zaradnej, korzystaj więc z każdej okazji, aby dobrze się zaprezentować. Warto więc w tym roku podnieść swoje kwalifikacje, zadbać o uzyskanie dyplomów z kursów, w których uczestniczyłeś, zacząć czytać fachową prasę, a staniesz się specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie. Czy uprawiasz ogródek, czy opiekujesz się dziećmi, czy pracujesz w korporacji lub urzędzie, zawsze przyda się odrobina nowej wiedzy, która pozwoli ci utrzymać się na szczycie. Samotne kobiety w 2017 roku mają szansę na namiętny wakacyjny romans z tajemniczym nieznajomym.

Przestroga na rok: XV Diabeł
Karta Diabeł w 2017 roku sprzyja dogadzaniu sobie i rezygnacji z wielu zdrowych przyzwyczajeń. Pilnuj się jednak! O jeden lód czy ciastko za dużo, a jesienią będziesz musiał wdrożyć plan odchudzania. Zadbaj o zdrowie, nie nadużywaj alkoholu, postaraj się rzucić palenie. Możesz sobie za bardzo pobłażać, na czym ucierpi zdrowie i wygląd. Ostrożnie zarządzaj domowym budżetem, bo na wyprzedażach i sezonowych obniżkach możesz mieć lekką rękę do zakupów. Dobrze się zastanów, co jest ci potrzebne, zanim kupisz kolejną bluzkę czy spodnie w tym samym fasonie czy kolorze.

M

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.