M

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Lew, Panna]

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Lew, Panna] Fot. Freeimages.com
M

Lew

Horoskop biznesowy

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Lew, Panna]

Staniesz się silniejszy i bardziej pewny siebie za sprawą trygonu Saturna i sekstylu Jowisza. Sięgnij po to, co ci się należy. Głośno mów o swoich ambicjach i potrzebach, a w sferze zawodowej dostaniesz się na sam szczyt. Trygon Urana doda ci energii i podsunie niekonwencjonalne pomysły. Nie podejmuj ryzykownych decyzji od 20.07 do 5.09, kiedy awanturniczy Mars przemierzać będzie twój znak zodiaku.

Kariera
Czas na cieszenie się sukcesem i rozwijanie tego, nad czym pracowałeś od kilku lat. Twoja pozycja jest nie do ruszenia. Powinieneś jednak dobrze wiedzieć, dokąd zmierzasz, bo trzy zaćmienia - Księżyca w lutym oraz Księżyca i Słońca w sierpniu - mogą uśpić twoją czujność. Zanim w tych miesiącach podpiszesz ważną umowę, zrezygnujesz z pracy czy wniesiesz sprawę do sądu, dwa razy się zastanów. Decyzje podjęte w lutym i sierpniu będą wpływać na twoje życie jeszcze przez długie miesiące. Najkorzystniejszy czas na szukanie nowej pracy i załatwianie ważnych spraw to styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, listopad i grudzień.

Finanse
Wenus i Jowisz pomogą ci osiągnąć sukces finansowy. Spodziewaj się okazji do większego zarobku w maju, wrześniu i grudniu. Planety zapewnią ci dobrą passę do pieniędzy i handlu, nastawią do ciebie przychylnie sprzedawców i współpracowników. Warto kupować na wyprzedażach, targować się, bo możesz uzyskać duże zniżki.

Horoskop erotyczny

Planety będą ci sprzyjać. Sekstyl Jowisza uaktywni znajomych, którzy pomogą ci znaleźć idealnego partnera. Trygon Saturna pomoże ci umocnić istniejący już związek. Trygon Urana sprawi, że będziesz miał energię do pozytywnych zmian w miłości. W lutym i sierpniu na twój znak silnie działać będą zaćmienia Słońca i Księżyca. W tych miesiącach ostrożnie podejmuj decyzje, ale jeśli zakochasz się od pierwszego wejrzenia, nie bój się zmian i nie pozwól uciec szczęściu.

Dla singli
Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale w styczniu i lutym inne sprawy mogą być ważniejsze od randek. Pamiętaj jednak, że miłość można spotkać nawet w kolejce na poczcie. Wiosną możesz liczyć na pomoc Wenus, która sprawi, że będziesz podziwiany i zauważany w każdym towarzystwie. Latem, a szczególnie w sierpniu, możesz stracić głowę dla kogoś, kto jest z innego kręgu towarzyskiego czy kulturowego. Jesienią zapowiada się więcej okazji do wyjazdów i zawierania nowych znajomości. Będziesz się podobać, a twoje poglądy będą interesujące dla innych. Warto to wykorzystać, również w sprawach zawodowych.

Dla związku
Czas na kolejny ważny etap w waszej relacji. Nie ma co czekać, w tym roku Uran, Saturn i Jowisz dodadzą ci skrzydeł i nakręcą cię pozytywnie. Wiosna i jesień sprzyjają powiększeniu rodziny, przeprowadzce i wspólnym inwestycjom. Latem za sprawą Marsa i zaćmień będziesz nerwowy, nieobliczalny i radykalny w podejmowaniu decyzji. Nie warto jednak kruszyć kopii o niepozmywane naczynia czy spóźnienie. Weź głęboki oddech, zanim na kogoś nakrzyczysz lub z czegoś zrezygnujesz z powodu skrajnych emocji.

Tarot dla Lwa na 2017

Aura roku: XIX Słońce
Nadchodzi korzystny rok. To, co wydawało się niemożliwe, jest właśnie w twoim zasięgu. Zapowiada sprzyjające okoliczności, które umożliwią ci realizację planów. Karta Słońce wyraża męską energię i symbolizuje pewność siebie, samoświadomość, umiejętne wykorzystanie swoich atutów, kreatywność i swobodę w wyrażaniu pragnień i myśli. Oznacza przypływ sił, optymizm, dzielenie się z innymi tym, co się ma. Wskazuje na dobry czas, sukcesy w każdej dziedzinie, szybką podróż, bezproblemowe dogadanie się z dziećmi lub członkami rodziny. Doradza pośpiech, nieustępliwość i pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi. W miłości zapowiada możliwość gorącego romansu, a w finansach szansę na wygraną w totka lub w konkursie.

Szansa roku: XXI Świat
W tym roku znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy. Karta Świat daje nadzieję, że niesprzyjające okoliczności, w których się znalazłeś, zmienią się na twoją korzyść. Zyskają osoby, które są wszechstronne i chętnie się uczą, często podróżują, zdobywają wiedzę z różnych źródeł, posiadły mądrość życiową. Karta zapowiada podróż, poczucie dobrze spełnionego obowiązku, szybki sukces. Możesz spotkać cudzoziemca lub kogoś, kto przyjechał z zagranicy, dzięki któremu twój los odmieni się na lepsze.

Przestroga na rok: XV Diabeł
Karta oznacza pokusę, zabawę, poluzowanie rygoru czy zasad. Wskazuje na silne emocje, które mogą uczynić cię nieobliczalnym. Ostrzega przed sytuacjami, w których coś lub ktoś cię pociąga tak mocno, że nie jesteś w stanie oprzeć się pokusie. Diabeł oznacza również manipulację, narzucanie innym swojego zdania, powielanie przesądów czy niesprawdzonych przekonań, uprzedzenia, strach, tabu, zakaz. Uważaj, aby ktoś nie odkrył twoich tajemnic i nie naraził cię na zawodowe lub finansowe kłopoty.

Panna

Horoskop na 2017 rok - erotyczny i biznesowy [Lew, Panna]

Horoskop biznesowy

Przed tobą ciekawy rok. Dostaniesz dużo propozycji, ale dobrze się zastanów, która z nich będzie najkorzystniejsza. Saturn w kwadraturze do twojego znaku ostrzega przed nierozsądnymi i pochopnymi decyzjami. Przez opozycję Neptuna możesz nie znaleźć zbyt wielu osób do pomocy i sam będziesz musiał zająć się zawodowymi wyzwaniami i codziennymi obowiązkami.

Kariera
Powinieneś się lepiej zorganizować, bo Saturn, który od dwóch lat na ciebie wpływa, nie lubi bałaganu i pochopnego działania. Nie oddawaj innym pola, nie pozwól się zepchnąć w pracy na boczny tor. Przekonaj się, że twoje zdanie też się liczy. Zacznij żądać zapłaty za nadgodziny lub podnieś stawkę, a wreszcie wyjdziesz na swoje. Od 5.09 do 22.10 będziesz poganiany przez walecznego Marsa, który przebywać będzie w twoim znaku. Sukces zawodowy lub pokonanie groźnego przeciwnika będzie w zasięgu ręki. Musisz jednak się zmobilizować i skoncentrować, aby pokonać przeszkody i zapanować nad nerwami.

Finanse
Możesz liczyć na zyski z wieloletnich inwestycji. Podejmuj w tym roku spokojne i rozsądne decyzje życiowe dotyczące nieruchomości, giełdy, obligacji i oszczędności. Nic na siłę i za szybko, a stan twojego konta będzie stabilnie rósł. Jesienią będziesz mógł zakończyć pewien spór dotyczący pieniędzy czy wspólnych dóbr i zyskać na ugodzie. Na zyski możesz liczyć w styczniu, czerwcu, wrześniu i październiku.

Horoskop erotyczny

Neptun w opozycji do twojego znaku sprawi, że szukać będziesz idealnego partnera. Saturn w kwadraturze może cię jednak nastawić pesymistycznie do spraw uczuć. Zaczniesz tęsknić za byłym partnerem, wymyślać powody, aby nie pójść na randkę. Otrząśnij się i zrób to, co podpowiada ci intuicja, a będziesz szczęśliwy.

Dla singli
Dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus będziesz zimą i wiosną w dobrym nastroju, ale wobec nowych znajomości czy flirtów możesz być nieufny. Nie znaczy to, że w 2017 roku nic się nie będzie działo, ale większą wartość stanowić będzie dla ciebie przyjaźń i dobra zabawa niż randki w ciemno. Latem niezobowiązujący flirt doda ci odwagi i wiary w siebie. Jesienią możesz liczyć na miłosne niespodzianki od losu, jakie zgotuje ci Mars i Wenus. Kuj żelazo póki gorące, bo we wrześniu i październiku w twoim życiu pojawi się ktoś wyjątkowy.

Dla związku
W sprawach, które dotyczą uczuć, lepiej bądź ostrożny. Zimą oraz na przełomie lata i jesieni możesz być nerwowy i podejrzliwy nawet bez powodu. Nieharmonijny wpływ Marsa ześle na ciebie wątpliwości i spowoduje niepotrzebne dyskusje z partnerem. Możesz czepiać się drobiazgów i wtrącać w sprawy, na których się dobrze nie znasz. Znajdź czas na wyjaśnienie wątpliwości, a najlepiej machnij na wszystko ręką i nie przejmuj się niczym na zapas. Jesienią warto wspólnie wyjechać i trochę odpocząć od reszty rodziny.

Tarot dla Panny na 2017

Aura roku: I Mag
Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. Bądź pewny siebie i przejdź od razu do działania, a 2017 okaże się jednym z najbardziej produktywnych i owocnych momentów w ciągu ostatnich lat. Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odczujesz też poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie.

Szansa roku: XIX Słońce
Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się kluczowa. Warto zapisać się na kurs dokształcający lub dowiedzieć się czegoś więcej o sprawie, którą się zajmujesz, żeby nie popełnić błędu.

Przestroga na rok: XX Sąd
Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz w tym roku. Ktoś będzie próbował zamydlić ci oczy lub zrobić wrażenie mimo braku podstaw. Bądź szczery z ludźmi, szczególnie bliskimi, bo zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

M

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.